Соматика

Соматика

Клініка
add_box Косметологія Фізіотерапія Реабілітологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка "Соматика" спеціалізується на реабілітації після травм, операцій, інсультів та пластичних втручань. Пропонує широкий спектр фізіотерапевтичних послуг, лікування суглобів та хребта, а також косметологічні процедури. Розташована в центрі Києва, клініка забезпечує комфортні умови для пацієнтів і сучасне обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. В. Лобановського, 17на карті
Солом'янський м.Демиевская

Клініка "Соматика" є провідним медичним закладом у Києві, що спеціалізується на реабілітації після травм, операцій та інсультів. Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування пацієнтів, забезпечуючи індивідуальні програми відновлення, розроблені з урахуванням стану кожного пацієнта. В клініці працюють досвідчені лікарі, реабілітологи, фізіотерапевти та косметологи, які мають великий досвід у своїй сфері. Серед наших основних послуг: лікування суглобів та хребта, фізіотерапія, відновлення після пластичних операцій, а також сучасні косметологічні процедури для догляду за шкірою.

Завдяки новітньому обладнанню та професійному підходу наші пацієнти отримують найкращі результати у процесі реабілітації та лікування. Клініка оснащена апаратами для фізіотерапії, масажу, ультразвукової та магнітотерапії. Ми також надаємо психологічну підтримку пацієнтам, що допомагає їм швидше адаптуватися до змін у житті після операцій або важких травм.

Клініка "Соматика" розташована у Соломенському районі Києва, поруч з метро Деміївська, що робить її легко доступною для мешканців столиці. Ми створили всі умови для комфортного перебування пацієнтів: сучасні палати, кондиціоновані приміщення та високоякісний сервіс. У клініці також є доступ до інтернету (Wi-Fi) і можливість оплати послуг карткою.

Ми прагнемо забезпечити кожного нашого пацієнта не лише якісним медичним обслуговуванням, але й максимальним комфортом під час лікування та відновлення. Довіряючи своє здоров’я клініці "Соматика", ви отримуєте підтримку висококваліфікованих спеціалістів та доступ до сучасних медичних технологій.

Олександр 09 Вересень 2024
Клініка мені сподобалася, дякую.