Відгуки про клініку Савмед, клініка ортопедо-травматології і вертебрології (Денний стаціонар хвороб хребта і суглобів)

Клініка
4.3
add_box Мануальна терапія Неврологія Ортопедія Рефлексотерапія Травматологія Хірургія ... ще
Клініка «Савмед» надає кваліфіковані медичні послуги пацієнтам з проблемами за профілем травматології, ортопедії та вертебрології. Висококваліфіковані лікарі проводять у денному стаціонарі комплексні методи лікування: різні види блокад (паравертебральні, периартикулярні, внутрішньосуглобові, провідникові, парламентарні та ін.), голкорефлексотерапії, м'яке витягування (тракції) хребта і розтяжку суглобів, мануальну терапію, всі види масажів, медикаментозне лікування (внутрішньовеннокапельні, внутрішньовенноструйні, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньошкірні ін'єкції), фізіотерапію
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Саксаганського, 100, каб. 315-316на карті
Шевченківський м.Вокзальна м.Університет
4.3
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуки
Михаил 23 Серпень 2017
Долго ждал укола, потому что медсестра там что-то забыла, пришлось о себе напомнить. В работе клиники все устроило.
Андрей 10 Лютий 2017
Долго искал, в итоге дали номер доктора и еле попал на прием.
Дарья 25 Жовтень 2016
Все нормально, все хорошо.