Клініка дентальної хірургії професора Вєсової

Відгуки про клініку Клініка дентальної хірургії професора Вєсової

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Оплата карткою
Центр дентальної хірургії і стоматології професора Вєсової - це клініка з інноваційним підходом, заснована щелепно-лицьовим хірургом, доктором медичних наук, професором Оленою Петрівною Вєсовою. Філософія клініки - кожен пацієнт абсолютно унікальний і клініка забезпечує індивідуальний підхід
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пер. Бехтеревський, 14Гна карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуки
Артем 27 Травень 2024
Сподобалося відношення до клієнтів, все пройшло добре, гарний сервіс, недовго чекав, враження позитивні, гарний лікар, мені сподобалося.
Марина 30 Квітень 2024
Зверталась стосовно видалення зуба, але на щастя, виявилось, що є можливість його зберегти. Однозначно запишуся у клініку
Татьяна 13 Квітень 2019
Назначено было на определенное время, а пришлось ждать полчаса. Также, мне не дали сразу выписку о том, что у меня был прием. Дали только после того, как я попросила. Было не приятно.
Ольга 16 Березень 2017
Знаю врача Кольбу Александру Орестовну уже 10 лет, за ней в другие клиники хожу. В этой была впервые, работа клиники 10 из 5, очень понравилось, очень приятный персонал.