Клініка дентальної хірургії професора Вєсової

Клініка дентальної хірургії професора Вєсової

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Оплата карткою
Центр дентальної хірургії і стоматології професора Вєсової - це клініка з інноваційним підходом, заснована щелепно-лицьовим хірургом, доктором медичних наук, професором Оленою Петрівною Вєсовою. Філософія клініки - кожен пацієнт абсолютно унікальний і клініка забезпечує індивідуальний підхід
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пер. Бехтеревський, 14Гна карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Клініка дентальної хірургії професора Вєсової спеціалізується в області щелепно-лицьової хірургії будь-якої складності. Клініка повного циклу лікування і надає весь комплекс стоматологічних послуг за сучасними методиками з залученням цифрових технологій.

Команда лікарів складається з щелепно-лицьових хірургів експертного рівня, висококваліфікованих терапевтів-стоматологів, ортопедів, ортодонтів і пародонтологов. Хірургічна клініка, яка проводить операції, зобов'язана мати серйозну діагностику.

Технічне оснащення центру на високому рівні - в клініці є 3D комп'ютерний томограф MyRay Hiperion X5 (Італія), дентальний мікроскоп з 40-кратним збільшенням Carl Zeiss Pico (Німеччина). Клініка професора Вєсової серйозно піклується про безпеку своїх пацієнтів - весь інструментарій стерилізується на місці відповідно до стандартів В2, який є обов'язковим для хірургічних клінік Європи.

Послуги, що надаються в клініці дентальної хірургії професора Вєсової:

• консультація професора, щелепно-лицевого хірурга О.П.Вєсової;
  • консультація профільного спеціаліста;
  • імплантація зубів;
  • гайморотомія;
  • видалення зубів, видалення атипових зубів;
  • видалення кіст щелеп і м'яких тканин;
  • видалення доброякісних пухлин і новоутворень;
  • кісткова пластика;
  • відкритий і закритий синус-ліфтинг;
  • лікування каналів зубів під мікроскопом;
  • протезування зубів усіма видами конструкцій зубних протезів;
  • протезування конструкціями найвищого рівня складності;
  • лікування пародонтиту, хірургічне лікування пародонтиту;
  • ортодонтичне лікування дітей і дорослих за допомогою знімних і незнімних апаратів,
  • нехірургічні, малоінвазивні процедури реконструктивно-відновлювальної косметології.

Напрямки клініки дентальної хірургії професора Вєсової:

• щелепно-лицева хірургія;
  • дентальная імплантація;
  • пародонтологія;
  • хірургічна пародонтологія;
  • ендодонтія;
  • профілактика захворювань ясен і карієсу, лікування карієсу і пов'язаних з ним ускладнень;
  • протезування зубів;
  • ортодонтія;
  • лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба;
  • реконструктивно-відновлювальна косметологія.
Артем 27 Травень 2024
Сподобалося відношення до клієнтів, все пройшло добре, гарний сервіс, недовго чекав, враження позитивні, гарний лікар, мені сподобалося.
Марина 30 Квітень 2024
Зверталась стосовно видалення зуба, але на щастя, виявилось, що є можливість його зберегти. Однозначно запишуся у клініку
Татьяна 13 Квітень 2019
Назначено было на определенное время, а пришлось ждать полчаса. Также, мне не дали сразу выписку о том, что у меня был прием. Дали только после того, как я попросила. Было не приятно.
Ольга 16 Березень 2017
Знаю врача Кольбу Александру Орестовну уже 10 лет, за ней в другие клиники хожу. В этой была впервые, работа клиники 10 из 5, очень понравилось, очень приятный персонал.