Пломбір (PlombirDental), стоматологічна клініка

Пломбір (PlombirDental), стоматологічна клініка

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка «Пломбір» - це сучасний медичний заклад, лікарі якого є кваліфікованими фахівцями. У клініці застосовують інноваційні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ротової порожнини ще на ранніх стадіях і надавати якісне професійне лікування.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Богдана Гаврилишина 13/1на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут

У стоматології «Пломбір» можна скористатися послугами стоматологів-терапевтів, хірургів, ортопедів і ортодонтів. За допомогою сучасної техніки всі фахівці проводять необхідні маніпуляції - лікування каріозних пошкоджень, вирівнювання зубного ряду, видалення зубів, установка імплантатів та інше.

Послуги стоматологічної клініки «Пломбір»

Перелік послуг:

• швидка стоматологічна допомога;
  • дитяча стоматологія:
  • видалення молочних зубів;
  • установка пломб;
  • установка брекет-систем;
  • художня реставрація, лікування кореневих каналів і зубів;
  • професійна гігієна порожнини рота:
  • полірування пастами;
  • полірування системою Air-flow;
  • зняття ультразвуком зубних відкладень;
  • ортодонтія (знімні і незнімні системи і апарати):
  • капи;
  • еластопозіціонери;
  • трейнери;
  • брекети;
  • ортопедична стоматологія:
  • мікропротезування (відновлення форми, кольору, блиску, прозорості і стійкості до стирання);
  • часткові знімні протези;
  • безметалловая кераміка;
  • протезування на імплантатах;
  • металокерамічні коронки і т.д.

У клініці «Пломбір» фахівці застосовують тільки сучасні методи дезінфекції, діагностики та лікування, що дозволяє їм виявляти захворювання зубів на ранніх стадіях, а пацієнтам бути впевненими в якості послуг, що надаються. Пацієнтів, які прийшли в клініку, порадує душевна атмосфера, приємний інтер'єр і уважність фахівців.

Катерина 09 Квітень 2024
Дуже все приємно було у цій клініці. Пройшло все швидко та якісно. Дуже приємні адміністратори на рецепції. Загалом клініка дуже сподобалася.
Марина 08 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Артём 25 Листопад 2020
Чисто, опрятно и хорошая, приятная атмосфера, что очень важно.
Наталья 30 Червень 2020
Клиника чистая с ремонтом. Немножко возмутила девушка на рецепции... но общее впечатление все равно хорошее.
Кристина 20 Травень 2020
Все на высшем уровне. Защита от COVID-19, девушки на рецепции приятные и готовы ответить на любые вопросы.