«Perio Center — центр пародонтології»

Стоматологічна клініка
Лицензия МОЗ Украины АЕ №3010/03-М от 30.10.2018
Стоматологія, Хірургія

Єдиний в Україні центр пародонтології! Орієнтований на лікування хвороб тканин пародонта. У стоматологічній клініці успішно діагностують і лікують: пародонтит, пародонтоз, рецесії ясен, періімплантит. У стінах медичного закладу є власне мікрохірургічне відділення. При необхідності лікування можна проводити під час сну (седація) ще

• Нд: вихідний

вул. Срібнокільська, 20. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«PerioCenter — центр пародонтології» єдина в Україні стоматологічна клініка, яка орієнтована на якісну діагностику та лікування хвороб ясен за європейськими протоколами, а також хірургічне лікування різної складності. Центр почав функціонувати з 2013 року.  Близько 8000 пацієнтів довірили своє здоров'я клініці.  Лікарі допомогли врятувати близько 50000 зубів.

Основні напрямки центру «PerioCenter»:

• профілактика;
  • навчання гігієни порожнини рота для дорослих і дітей;
  • лікування хвороб тканин пародонта;
  • навчання лікарів-стоматологів;
  • участь у соціальних проектах.

Фахівці

У центрі працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою. Фахівці постійно підвищують свої навички кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів,  науково-практичних конференцій. Також, лікарі медичного центру «PerioCenter» проходили стажування у Європі, крім лікування, на базі центру відбувається навчання лікарів України. Це дозволяє застосовувати сучасні методики у своїй роботі

Лікування хвороб і патологій

У медичному закладі проводять лікування таких захворювань і патологій ротової порожнини, як:

• гінгівіт;
  • пародонтит;
  • рецесія ясен;
  • періімплантит;
  • пародонтоз;
  • інші хвороби ясен.

Діагностика

У медичному центрі «PerioCenter» фахівці проводять точні діагностичні дослідження тканин пародонту на сучасному, сертифікованому обладнанні закордонного виробництва. У своїй роботі для діагностики використовують таку техніку, як:

• Florida Probe комп'ютерна діагностика для складання пародонтологічної карти;
  • OZONE DTA J-500 апарат для озонотерапії;
  • Vector апарат для лікування пародонтиту;
  • апарат для плазмотерапії;
  • апарат для фотодинамічної терапії;
  • мікроскоп і оптика для мікрохірургії.