Mali (Малі)

Mali (Малі)

add_box Педіатрія ... ще
Mali - сучасна клініка для дітей, у якій поєднують підходи української педіатричної школи зі світовими стандартами. Особливу увагу у клініці надано профілактичним програм. У цьому медичному центрі приймають дітей з дитячого віку до 18 років
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Вишгородська, 45на карті
Оболонський м.Мінська

Клініка для дітей Mali створена як kidfriendly-майданчик, а просто - комфортний для дитини простір.  Батьки звертаються сюди не тільки у разі, якщо дитина захворіла, але і для того, щоб підтримувати здоров'я малюка.

Послуги, які пропонує клініка «MALI»

У клініці діє 11 головних медичних напрямків, такі як: педіатрія, дитяча кардіологія, неврологія, ортопедія, імунологія, отоларингологія, гастроентерологія, дієтологія, ендокринологія та ін.

Особливості клініки:

• відділення фізіотерапії;
  • освітній клуб при клініці;
  • вакцинальний кабінет.

Клініка може запропонувати клієнтам заняття у відділенні фізіотерапії.  У медцентрі все направлено у першу чергу на зміцнення здоров'я дитини і попередження проблем. У відділенні приймають: масажист з більш ніж 25-річним стажем і фахівець з лікувальної гімнастики. Масажист розробляє індивідуальні комплекси вправ, щоб уникнути і для усунення проблем зі здоров'ям дитини.

Головними цілями відвідування відділення фізіотерапії, як правило, є:

• зміцнення хребта;
  • корекція постави.

Коли передбачається період застуд, варто записатися на серію дихальної гімнастики, яка зміцнює імунітет дитини у період сезонних захворювань.  А для нормалізації стану маленькі пацієнти проходять процедури інгаляційної терапії.

Освітній клуб для батьків при дитячій клініці «Малі»

Ще однією особливістю «MALI» є освітній клуб при клініці. У ньому молоді батьки регулярно зустрічаються з провідними фахівцями медичного центру.  Медики консультують тат і мам із питань гармонійного розвитку і здоров'я дітей.  Наприклад, тут проходять лекції з організації здорового харчування, грудного вигодовування, загартовування, майстер-класи по догляду за грудними малюками, арт-терапії та консультації педіатрів і логопедів з розвитку мовлення у дітей.  І все це у форматі вільної бесіди.

У дитячій клініці можна звернутися до таких лікарів:

• педіатр;
  • дитячий гастроентеролог;
  • дитячий невролог;
  • дитячий гастроентеролог;
  • дитячий кардіоревматолог;
  • лікар ультразвукової діагностики.

Комплексні програми для контролю за здоров'ям дитини

Для контролю за дитячим здоров'ям у «MALI» продумані довгострокові і короткострокові комплексні медичні програми.  У першому випадку дитину забезпечують професійним медичним супроводом фахівців різних напрямків протягом року, а в другому - спочатку всебічно діагностують стан здоров'я дитини на момент звернення, а після - дають рекомендації з гармонізації способу життя, харчування, зміцненню імунітету і спортивного розвитку.

При необхідності, за результатами проходження програм оформлюють медичні довідки для дитячого садка, школи або ВУЗа. Згідно прийнятому МОЗ календаря щеплень, у клініці здійснюється вакцинація дітей. Для цього у «MALI» відкрито вакцинальний кабінет. У клініці «MALI» не тільки діти, але і дорослі, можуть зробити УЗД-обстеження і здати необхідні лабораторні аналізи.

Николай 14 Лютий 2018
Всем довольны , хорошее отношение к ребенку.
Арина 04 Вересень 2017
Все устроило в работе доктора и клиники.
Дарья 02 Вересень 2017
Все устроило. Все нормально. Все хорошо.