Київська міська клінічна лікарня №10

Відгуки про клініку Київська міська клінічна лікарня №10

Лікарня
add_box Гепатологія Хірургія ... ще
Киевская городская клиническая больница №10 — многопрофильный стационар высшей категории аккредитации. Хирургическая служба больницы работает в круглосуточном режиме и оказывает неотложную помощь при любой острой хирургической патологии. Тут круглосуточно выполняется инструментальная и лабораторная диагностика
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
пр. Голосіївський, буд 59-Бна карті
Голосіївський м.Голосіївська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
11 відгуків
Олександр 14 Лютий 2024
Вперше був у цій клініці, з першого погляду клініка не погана. Довилося шукати самому кабінет лікаря, так як персоналу у клініці я не знайшов, але вони були. Ну але загалом все добре пройшло
Віктор 30 Січень 2024
У клініці чисто. Все нормально пройшло.
Дмитро 24 Січень 2024
Все добре пройшло.
Марія 13 Листопад 2023
Спеціалісти такого класу,  заслуговують  кращого  комфорту, це все правда. Таким лікарям повинна бути зелена дорога і вони повинні думати тільки про здоров'я своїх пацієнтів.
Марина 04 Жовтень 2023
В клініці ні яких черг, прийшла, декілька хвилин зачекала на диванчику свого часу та рівно у назначену годину, мене прийняв лікар. Залишилась задоволеною.
Павло 16 Листопад 2022
Візитом у клініку залишився дуже задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.
Аноним 01 Жовтень 2021
В клинику нельзя было зайти, висели таблички "не стучать", под дверями стоят люди, не знают куда им идти и что делать, бахилы в клинике платные и нет сдачи при расчете. По этой причине опоздал на прием к доктору на пятнадцать минут
Тетяна 29 Травень 2020
Обычная Больница... со всеми её прелестями, ни ремонта ни комфорта.. но персонал хороший.
Юлия 15 Січень 2020
Запись была не по времени. Всё равно живая очередь в клинике.
Олександр 10 Грудень 2019
Довелося чекати прийому півтори години.