Лікар Зуб

Ортодонтія, Стоматологія
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Стоматологія «Доктор Зуб» - це клініка для дорослих і маленьких пацієнтів, в якій представлений весь спектр стоматологічних послуг, починаючи від консультування пацієнтів та закінчуючи імплантацією зубів і лікуванням тканин пародонта. Фахівці клініки «Доктор Зуб» роблять доступною кваліфіковану стоматологічну допомогу для кожного пацієнта. Талановиті лікарі, сучасне обладнання, здорова усмішка - головна гордість клініки «Доктор Зуб». ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Чистяковського, 2а. На карті

Шевченківський , м.Святошин, м.Нивки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка «Доктор Зуб» є стоматологією нового покоління, в якій пацієнтам надається весь спектр стоматологічних послуг, які виконуються кваліфікованими лікарями-стоматологами, талант і вміння яких дарують кожному пацієнту бажання посміхатися якомога частіше!

У клініці «Доктор Зуб» працює команда стоматологів-професіоналів, готові допомогти у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми. Високий рівень фахівців, їх зацікавленість і творчий підхід в роботі гарантують найвищу якість послуг, що надаються і комфорт для пацієнтів клініки «Доктор Зуб».

Всі стоматологічні маніпуляції і процедури в клініці «Доктор Зуб» проводяться за допомогою сучасного обладнання і високоякісних матеріалів. Це дозволяє звести до мінімуму застосування традиційних бормашин і подібної техніки в лікуванні, які здатні викликати неприємні відчуття і страх у пацієнта.

У клініці «Доктор Зуб» активно впроваджуються новинки та інноваційні підходи в терапевтично стоматології, тому похід до стоматолога проходить максимально комфортно і безболісно для пацієнта.

Стоматологічна клініка «Доктор Зуб» надає свої послуги дітям будь-якого віку. Уважні та турботливі фахівці завжди допоможуть вашій дитині позбутися страху перед процедурою, прищеплять звичку доглядати за зубками.

У стоматологічній клініці «Доктор Зуб» надаються наступні послуги:

• Терапевтична стоматологія:
    • лікування карієсу;
    • пломбування кореневих каналів;
    • механічна, ультразвукова і лазерна обробка каналів;
    • відновлення форми зуба і художня реставрація;
    • професійна чистка та лазерне відбілювання зубів;
    • установка вінірів, прикрас на зубну емаль;
  • Ортопедична стоматологія:
    • знімне і незнімне протезування;
    • установка коронок (кераміка, метал, металокераміка);
  • Хірургічна стоматологія;
  • Ортодонтична стоматологія;
  • Імплантація. У клініці Користуйтесь близько 10 систем імплантів від відомих зарубіжних виробників, серед яких системи:
    • Імпланти Alpha Dent (Ізраїль);
    • Konus k3pro (Німеччина);
    • Імпланти Straumann (Швейцарія);
  • Парадонтологія;
  • Рентгенологічна діагностика;
  • Професійна гігієна та відбілювання зубів;
  • Дитяча стоматологія.

Локация удобная, цены средние. Оборудование в клинике немного устаревшее, но в целом нареканий нет.

Марина, 04.08.2020

Очень чуткий персонал, что девушки в приемной, что врачи и медсестры. Врач ответила на все вопросы, провела полную консультацию по всем зубам, дала рекомендации по лечению, запломбировала зуб. Я ушла в полном спокойствии и с ощущением, что нашла того самого врача к которому буду ходить без опаски и нервов

Коновал Дарина, 24.06.2020

В этой клинике я была последний раз два года назад, тогда в клинике был ремонт. Сейчас в клинике намного уютней и приятней. Сейчас в клинике новые врачи. Все врачи приветливые и хорошая девочка на ресепшене. Очень позитивное впечатление о клинике.

Елена, 19.01.2020

Мені сподобався ваш лікар, толково все пояснив.Дуже гарно.

Даниил, 13.01.2020

Ехали на 17:00, думали опоздаем, приехали вовремя. но пришлось еще пол часа ждать.

Евгения, 11.01.2020
Дивитися всі відгуки