Центр саморозвитку та оздоровлення MyZen

Оздоровчий і реабілітаційний центр
Масаж, Психологія

Центр саморозвитку і оздоровлення MyZen — організація, у якій протягом 16 років працюють досвідчені фахівці різних напрямків психології та реабілітації. Їх метою є всебічний, гармонійний та цілісний розвиток особистості ще

• Пн-Нд: 10:00-23:00

Днепровская набережная 26ж, оф. 34, 9-й поверх. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр MyZen спеціалізується на наданні допомоги в подоланні життєвих труднощів, криз і проблем.  Головні напрямки, у яких працюють фахівці комплексу - психологія, психотерапія і вертебрологія.

Напрямки роботи Центру саморозвитку MyZen

У центрі клієнтам пропонують широкий вибір послуг: від традиційних консультацій психолога до оздоровчого і релаксаційного масажу. Усе спрямовано на реабілітацію в умовах емоційного комфорту.

Послуги Центру саморозвитку і оздоровлення MyZen

MyZen пропонує:

• індивідуальні консультації психолога
  • дитячу психологію і психотерапію
  • психодіагностику: діагностику емоційної сфери дітей і дорослих, діагностику інтелекту і професійну орієнтацію
  • сеанси ПЕАТ і гностичний інтенсив
  • оздоровчий і релаксаційний масажі (лікувальний, тайський, інтегральний, китайський, масаж в 4 руки)
  • прийоми остеопата і краніосакрального терапевта

Методи роботи фахівців MyZen

Центр MyZen використовує у роботі з клієнтами такі сучасні техніки і методи терапії, як: арт-терапія, ПЕАТ, коучинг, структурна остеопатія.

Консультації психолога, арт-терапія та психоаналіз

Серед методів психології, які практикують у зонах загального користування: арт-терапія, психоаналіз, пре- і перинатальна психотерапія, психодрама, юнгіанська пісочна терапія, танцювально-рухова терапія і робота з тілом, інтеграційна психотерапія.

Психо-емоційна акупунктурная терапія - ПЕАТ

Техніка ПЕАТ спрямована на швидке та ефективне лікування таких проблем, як: депресія, страхи, залежность, фізичні болі психосоматичного характеру, посттравматичний стресовий розлад, важкі емоційні стани.

Інтегративні методи

У центрі активно використовуються інтерактивні методи в роботі з тілесними блоками і проблемами психосоматичного характеру, а також сучасні методи структурної остеопатії (Іспанської Академії Органічної остеопатії, Барселона).