Харків
Панація XXI століття

Відгуки про клініку Панація XXI століття

add_box Андрологія Венерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Ортопедія ... ще
Медичний центр «Панацея XXI століття» - це широкопрофільний медичний центр з надання комплексної медичної допомоги від «А» до «Я». Завдяки 15-річному досвіду роботи і тісній співпраці з німецькими та ізраїльськими лікарями і клініками, медичний центр «Панацея XXI століття» допоможе вам відновити і знайти здоров'я на довгі роки і готовий запропонувати своїм пацієнтам допомогу в організації лікування за кордоном.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янський м.Площа Конституції
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
21 відгук
Екатерина 26 Січень 2015
Неплохо было бы освежить ремонт в клинике.
Любовь 16 Січень 2015
В клинике чисто, уютно, всем довольна.
Ирина 16 Січень 2015
В клинике нет гардероба, не принято одевать бахилы, особого комфорта нет.
Мария 10 Січень 2015
В клинике чисто, аккуратно, но чтобы войти в саму клинику нужно подниматься по ступенькам, высоко и было скользко, с ребенком неудобно.
Андрей 10 Січень 2015
В клинике тепло, уютно, чисто, приятный персонал.
Екатерина 02 Січень 2015
Вежливый охранник, в клинике чисто и аккуратно, тепло, есть телевизор и дают чай. Но клиника находится в переулках и сложно ее найти.
Мария 19 Грудень 2014
В клинике тепло, приятная девушка на рецепции.
Анна 10 Грудень 2014
Внимательный персонал, прием четкое по времени, в клинике чисто и аккуратно, тепло, подают чай, кофе, воду.
Дмитрий 09 Грудень 2014
Хотелось бы улучшений в плане состояния здания и оборудования. Принесли снимок в электронном виде, а не было компьютера, чтобы посмотреть.
Кирилл 09 Грудень 2014
Клиника удобная, светлая, есть где подождать приема. Но находится в немного неудобном месте, проблематично найти вход.
1 2 3