Харків
Медичний центр «Беатріс»

Медичний центр «Беатріс»

add_box Дерматологія Косметологія Мамологія Мануальна терапія Масаж Онкологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Беатріс» — сучасний медичний центр, який надає послуги в сфері пластичної та дитячої хірургії, ін'єкційної та апаратної косметології. Тут ведуть прийом кваліфіковані лікарі і фахівці, які у своїй роботі використовують сучасне обладнання та матеріали, що дозволяє надавати якісні послуги
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська, 44, 2 поверх, каб. 2-10на карті
Шевченківський м.Архітектора Бекетова

«Беатріс» —  це сучасний медичний центр, пріоритетом якого є надання послуг в області пластичної хірургії, дитячої хірургії та естетичної медицини.  Сучасна система обслуговування, доступні ціни на проведення процедур і велике кількість послуг, що надаються, робить «Беатріс» одним з кращих медичних центрів у місті Харків.

Основні напрямки МЦ «Беатріс»:

• пластична хірургія;
  • дитяча хірургія;
  • дитяча стоматологія;
  • дитяча щелепно-лицьова хірургія;
  • ін'єкційна косметологія обличчя та тіла;
  • лазерна косметологія;
  • класична та апаратна косметологія;
  • бальнеологія і масаж.

«Беатріс» —  це кращі лікарі з великими знаннями і досвідом роботи, найсучасніше і ефективне обладнання, високоякісні медикаменти, прозора система оплати, унікальний підхід для кожного пацієнта, що в сукупності дозволяє проводити лікування максимально ефективно і комфортно для пацієнтів.

Дмитрий 17 Квітень 2024
На прийом ми трохи запізнювалися, зателефонували, нас чекали і прийняли, ми дуже задоволені лікарем і клінікою
Расита 14 Лютий 2024
Все добре було, нам все дуже сподобалося у клініці.
Ілля 24 Січень 2024
Задоволена клінікою. Все добре пройшло.
Максим 23 Листопад 2023
Все сподобалось.
Дельфуза 16 Листопад 2023
Все было хорошо, все отлично. Котлярова Виктория - хороший специалист, хорошее отношение к людям, вежливая