Івано-Франківськ
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Оксфорд Медікал» – це команда спеціалістів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до здоров'я кожного пацієнта. В медичному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають якісні медичні послуги, проводять діагностику, обстеження та лікування. Медичний центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, за допомогою якого можна встановити точний діагноз. Клініка працює за такими напрямами, як естетична медицина, терапія, педіатрія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, флебологія, неврологія, гінекологія та інше.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Незалежності, 93ана карті
Старе місто
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
39 відгуків
Людмила 19 Серпень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло доволі добре.
Олексій 01 Липень 2024
Клініка влаштувала, але є питання до лікаря.
Анастасія 05 Червень 2024
На прийомі все було чудово, також задоволена проведенням діагностики, планую звертатися до клініки і надалі.
Гліб 04 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було гарно, все добре пройшло.
Наталія 02 Червень 2024
Були на консультації у кардіолога Гойта Миколи Васильовича, він дуже високо освічений лікар, що має індивідуальний підхід до пацієнтів. Візитом залишились задоволеними.
Кузьма 30 Травень 2024
Дуже хороший сервіс у цій клініці. Мені все дуже сподобалося, все було супер.
Петро 09 Травень 2024
Прийомом задоволений, все пройшло добре, дякую.
Наталія 08 Травень 2024
Непогана клініка, є все необхідне. Зробили все мені швидко та якісно, загалом мені все дуже сподобалося у цій клініці. Сама атмосфера, лікарі та персонал - все дуже гарно було.
Віта 07 Травень 2024
Візитом залишилась задоволеною - усе зробили швидко, працюють дуже гарні, приємні дівчата, лікарі. Усім моя подяка.
Михайло 26 Квітень 2024
Клініка супер, було доволі зручно та комфортно у цій клініці. Сама клініка гарна, сучасна, охайна, ввічливий та привітний персонал був у клініці.