Івано-Франківськ
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Оксфорд Медікал» – це команда спеціалістів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до здоров'я кожного пацієнта. В медичному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають якісні медичні послуги, проводять діагностику, обстеження та лікування. Медичний центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, за допомогою якого можна встановити точний діагноз. Клініка працює за такими напрямами, як естетична медицина, терапія, педіатрія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, флебологія, неврологія, гінекологія та інше.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Незалежності, 93ана карті
Старе місто

«Оксфорд Медікал» - це медичний центр, обладнаний сучасним лікувально-діагностичним обладнанням від провідніх світових виробників. Оксфорд Медікал предлагает своїм пацієнтам консультації кваліфікованіх спеціалістів, індивідуальний підхід до кожного пацієнта під час лікування та європейський рівень обслуговування.

«Оксфорд Медікал» у Івано-Франківську может похизуватися високотехнологічнім медичним обладнанням в кожному своєму відділенні.

Клініка «Оксфорд Медікал» у Івано-Франківська Включає Такі відділення:

• ЛОР (отоларінгологія);
  • ендоскопія;
  • ендокрінологія;
  • педіатрія.

Напрям естетичної медицини в Оксфорд Медікал такоже предлагает широкий спектр косметичний процедур, роботу висококваліфікованих лікарів з великим досвідом та використаних новітніх технологій.

Послуги відділення:

• гальванізація;
  • карбоксітерапія;
  • плазмоліфтінг;
  • елос видалення пігментації;
  • елос видалення судинних зірочок;
  • елос-епіляція.

Персонал клініки цінує Довіру своих пацієнтів и береже свою репутацію, надаючі только якісні послуги. Медичний центр "Оксфорд Медікал" - медичний центр, перевірений часом і схвальними відгуками пацієнтів. Тут успішно діє гнучка система знижок в різніх відділеннях.

Роман 10 Квітень 2024
Сподобався прийом у лікаря Король Тараса Володимировича
Анонімно 06 Квітень 2024
Все сподобалося.
Семен 04 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було, плануємо звертатися в клініку і надалі
Володимир 03 Квітень 2024
Клініка гарна, але є зауваження. Записувалися до лікаря уролога, лікар хороший спеціаліст, але чомусь в той час вже не працювало УЗД і лікар не міг подивитися проблему на УЗД. Також в клініці не передбачені умови для інвалідів в санвузлі, немає поручнів на стінах, щоб триматися. В клініці не всім пацієнтам комфортно
Тарас 29 Березень 2024
Дуже задоволені клінікою. Лікар, Дмитришин Кристина Василівна, хороший спеціаліст, прийом дуже сподобався