Ивано-Франковск
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Оториноларингология ... еще
«Оксфорд Медикал» - это команда специалистов, которые ориентированы на индивидуальный подход к здоровью каждого пациента. В медицинском центре работают высококвалифицированные специалисты, которые предоставляют качественные медицинские услуги, проводят диагностику, обследование и лечение. Медицинский центр оснащен современным лечебно-диагностическим оборудованием, с помощью которого можно установить точный диагноз. Клиника работает по таким направлениям, как эстетическая медицина, терапия, педиатрия, дерматология, урология, проктология, кардиология, флебология, неврология, гинекология и др.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Независимости, 93ана карте
Старый город
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Сподобався прийом у лікаря Король Тараса Володимировича
Анонімно 06 Апрель 2024
Все сподобалося.
Семен 04 Апрель 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було, плануємо звертатися в клініку і надалі
Володимир 03 Апрель 2024
Клініка гарна, але є зауваження. Записувалися до лікаря уролога, лікар хороший спеціаліст, але чомусь в той час вже не працювало УЗД і лікар не міг подивитися проблему на УЗД. Також в клініці не передбачені умови для інвалідів в санвузлі, немає поручнів на стінах, щоб триматися. В клініці не всім пацієнтам комфортно
Тарас 29 Март 2024
Дуже задоволені клінікою. Лікар, Дмитришин Кристина Василівна, хороший спеціаліст, прийом дуже сподобався
Світлана 26 Март 2024
Жодного зауваження до обслуговування, дуже сподобалася клініка, гарне обслуговування. Дуже допомогли у вирішенні мого складного питання, я дуже задоволена роботою спеціалістів
Марія 26 Март 2024
Клініка гарна, чиста, затишна, зауважень не було, всі чітко. Клініка мені дуже сподобалася
Яна 26 Март 2024
Найвищій бал, все дуже сподобалося, висококласний терапевт та сучасна клініка.
Тетяна 21 Март 2024
Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було.
Світлана 19 Март 2024
Візитом залишилась задоволеною.