Житомир

Сторінка 9: Дитячі лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Педіатр Добровольська Наталія Василівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Сенів Ірина Богданівна на Doc.ua
Ірина Богданівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань педіатричного профілю. Проводить профілактичну вакцинацію, ЕКГ та ін.
Лікар Педіатр Перчик  Галина Богданівна на Doc.ua
Перчик Галина Богданівна
Лікар другої категорії
Галина Богданівна займається лікуванням і діагностикою захворювань педіатричного профілю. Проводить консультації з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинопрофілактики
Лікар Сімейний лікар Турчин Тарас Васильович на Doc.ua
Лікар займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження, здійснює забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Педіатр Скляренко Наталія Василівна на Doc.ua
Лікар Логопед Ворон Альона Петрівна на Doc.ua
Логопед, дефектолог. Спеціалізується на проведенні логопедичного масажу, усунення порушень мовного розвитку. Займається формуванням повноцінного уявлення про навколишній світ, різноманітних предметах і явищах, з якими щодня стикається дитина. Також Олена Петрівна допомагає дитині збагатити словниковий запас, розвинути зв'язне мовлення.
Лікар Сімейний лікар Хлупянець Ірина Петрівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Подолог Поліщук Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, корекційну систему (скоби), протезування нігтів, видалення мозолів і бородавок, виготовлення індивідуальних ортезів і розвантажувальних бандажів. Лікує врослий ніготь, тріщини на стопі, грибкові ураження стопи та нігтів, травми і гематоми нігтьової пластини
Центр Подології Steffany в Житомирі
вул. Київська, 84на карті
Королевський
Виклик додому
Лікар Подолог Вишневська Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, видалення мозолів, виготовлення індивідуальних ортезів, видалення бородавок, встановлення корекційних систем, протезування нігтів, зняття і покриття гель лаку, масаж стоп. Лікує тріщини на стопі, грибок стоп і нігтів, врослий ніготь, гематоми, травми і відшарування нігтьової пластини. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Сімейний лікар Турлакова Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень