Житомир

Сторінка 4: Дитячі лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Педіатр Атаманчук Микола Федорович на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Забродська Галина Петрівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Чешкова Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Ніколюк Ірина Григорівна на Doc.ua
Ніколюк Ірина Григорівна
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження. Здійснює забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакета: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Педіатр Барлет Тетяна Василівна на Doc.ua
Барлет Тетяна Василівна
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Губенко Галина Іванівна на Doc.ua
Губенко Галина Іванівна
Лікар Педіатр Овчиннікова Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-педіатр проводить тестування на: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Робить профілактичні щеплення, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Прохницька Ліліана Василівна на Doc.ua
Лікар проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар Ріхтер Лілія Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Кравчук Галина Володимирівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right