Житомир

Сторінка 6: Дитячі лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Сімейний лікар Шахрай Світлана Володимирівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Бережницька Наталія Іванівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Сенченко Ігор Олександрович на Doc.ua
Лікар-педіатр займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19. Робить електрокардіографічне дослідження, проводить забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Ясененко Тетяна Василівна на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейний лікар. Займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, здійснює електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Педіатр Можаровська Олена Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Здійснює внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенне введення медикаментів, профілактичні щеплення, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Шанюк Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, панкреатит, коліт, ентероколіт, холецистит
Лікар Сімейний лікар Нестерчук Ольга Іванівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Педіатр, Пульмонолог Нішпал Альона Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та пульмонології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кір, грип, краснуха, ГРВІ, бронхіт, цистит
Лікар Сімейний лікар Лукасевич Ірина Миколаївна на Doc.ua
Здійснює проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Педіатр, Лікар екстреної медицини Коляда Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Наталія Дмитрівна спеціалізується на наданні екстреної допомоги дітям при отруєннях та інтоксикаціях, гострих інфекціях дихальних шляхів, інфекційно-вірусних захворюваннях і т.д.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 10 chevron_right