Житомир

Сторінка 5: Дитячі лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Педіатр Помпа Марія Ігнатівна на Doc.ua
Помпа Марія Ігнатівна
Марія Гнатівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань педіатричного профілю. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, риніту, бронхіту, шкірних захворювань та ін. Консультує з питань вакцинації, вигодовування дітей і правильного догляду за ними
Лікар Лікар функціональної діагностики Образцова Лариса Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Проводить електроенцефалографію, ЕЕГ-відеомоніторинг, реоенцефалографію, реовазографію кінцівок, ехоенцефалографію
Лікар Педіатр Кручко Валентина Михайлівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL з COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Ортопед Каленіченко Олег Іванович на Doc.ua
31рік досвіду
Олег Іванович - дитячий ортопед, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Виконує накладення, зняття та корекцію гіпсу, підбір ортопедичного взуття, підбір і накладення ортезів, стремян
Лікар Педіатр Михнюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
31рік досвіду
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, проведення також профілактичних щеплень
Лікар Кардіолог Умінська Віра Іванівна на Doc.ua
Віра Іванівна — дитячий кардіолог, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний прийом, призначає діагностику і лікування, виконує ЕКГ (у т. ч. з навантаженням)
Лікар Невролог Лісневська Валентина Анатоліївна на Doc.ua
Валентина Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих неврологічних захворювань. Проводить консультативний прийом, огляд, при необхідності призначає лікування або додаткову діагностику
Лікар Педіатр Степанчук Ірина Володимирівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Займається внутрім'язовими, підшкірними, внутрішньовенними введеннями медикаментів, проведенням профілактичних щеплень
Лікар Хірург Руй Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович — дитячий хірург, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Виконує перев'язки, зняття швів, оперативне лікування врослого нігтя, розтин гнійників, фурункулів, видалення доброякісних новоутворень та ін.
Лікар Сімейний лікар Чапля Лідія Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right