Дитячі Психотерапевти в Вінниці

Сьогодні, 13 Серпня
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Психолог Карплюк Анна Іванівна на Doc.ua
12 років досвіду
Діти
Має великий досвід роботи у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенко. Спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворюваннях, а також допомозі при алко-, наркозалежності. Проводить дифдіагностику психічних розладів, психофармакотерапію психічних розладів, психокорекцію
Повторний прийом – 600грн
Лікар Психотерапевт, Психолог, Психіатр Литвиненко Юлія Петрівна на Doc.ua
29 років досвіду
Діти
Дитячий психіатр, психотерапевт, психолог вищої категорії. Спеціалізується на дитячій психіатрії та психофізіології. Лікує такі захворювання, як: шизофренія, панічні атаки, безсоння і інші
Евромед на вул. Гоголя
Терапія - 900 грн.
ул. Гоголя, 2на карті
4.3
Лікар Психотерапевт, Психолог Короцінська Юлія Анатоліївна на Doc.ua
6 років досвіду
Діти
Юлія Анатоліївна психотерапевт і тренер особистісного зростання, є магістром психології. Лікар працює з дорослими і дітьми, допомагаючи вирішити індивідуальні та сімейні проблеми, проводить психодіагностику і психокоррекцію емоційних станів і різних порушень в поведінці. Також застосовує сімвол-драму, арт-терапію, інтерпретацію сновидінь, наративну психотерапію.
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
4.2
Лікар Психотерапевт, Психолог, Психіатр Ордатій Наталія Миколаївна на Doc.ua
15 років досвіду
Діти
Асистент кафедри медичної психології та психіатрії ВНМУ імені М.І. Пирогова, спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, алко- та наркозалежності
3.4
Лікар Психолог, Психотерапевт Томчук Сергій Михайлович на Doc.ua
Діти
Психолог, психотерапевт, надає кваліфіковану допомогу при фобіях, депресіях, панічних атаках, страхах, посттравматичних стресах, конфліктних взаєминах. Проводить корекцію дратівливості і агресивності, дефіциту уваги у дітей, гіперактивності, консультації в станах втрати і горя.
3.4
Лікар Психіатр, Психотерапевт Литвиненко Юлія Петрівна на Doc.ua
2.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Королец Ірина Яківна на Doc.ua
13 років досвіду
Діти
Лікар спеціалізується на клінічної психології та психотерапії. Проводить психодіагностику, індивідуальні консультації, групову роботу з дітьми, що мають агресивну поведінку, групи підтримки при втраті, когнітивно-поведінкову психотерапію. Веде прийом для дітей від 3-х років