Миколаїв

Сторінка 4: Дитячі лікарі в Миколаїві

Лікар Отоларинголог Таран Лариса Володимирівна на Doc.ua
Доктор Таран Л.В. допомагає позбутися від проблем, пов'язаних з патологічними процесами, що відбуваються в ЛОР-органах. Лариса Володимирівна допомагає позбутися від гнійно-запальних патологій (гайморит, ангіна, отит і ін.), Проблеми аденоїдів, збільшення мигдаликів і ін.
Лікар Стоматолог Кухарчук Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар - стоматолог-терапевт, спеціалізується на проведенні художньої реставрації зубів, а також володіє сучасними методиками лікування кореневих каналів (в тому числі складних) з використанням ендомікроскопа. До того ж веде дитячий прийом.
Лікар Отоларинголог Гіждеван Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович проводить обстеження і терапію різних патологічних станів в отоларингології, включаючи відеоендоскопічну діагностику, лікування із застосуванням лазерних технологій, оперативне лікування та ін.
Лікар Гомеопат, Психіатр Здарська Тетяна Андріївна на Doc.ua
Психіатр, лікар нетрадиційної медицини (гомеопат), спеціалізується на проведенні діагностики та лікування індивідуально підібраною гомеопатією за методикою Дж. Вітулкаса. Займається комп'ютерною діагностикою дорослих і дітей за модифікованою методикою Фолля.
Лікар Психолог Ольшевська Олеся Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна в роботі використовує методики когнітивно-поведінкової психотерапії, ігротерапії, казкотерапії, метафоричних карт, арт-терапії. Ольшевська О. А. займається психологічним вивченням у школярів вищих психічних функцій, проводить психокорекцію у дітей, психодіагностику дитячо-батьківських відносин.
Лікар Отоларинголог Прялін Валентин Віталійович на Doc.ua
Валентин Віталійович здійснює широкий комплекс лікувально-відновлювальних процедур при захворюваннях ЛОР-органів, включаючи процедури по видалення новоутворень, сірчаних пробок, терапії аденоїдів, ангіни, носових кровотеч та ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Запорожець Сергій Федорович на Doc.ua
Опытный врач хирург проводит консультативные приемы, диагностику и лечение заболеваний, в том числе избавляет от пятен, сыпи или других высыпаний (язвочек), жжения, покалывания или зуда, бородавок и родинок, родимых пятен
Лікар Анестезіолог, Гомеопат, Педіатр Вичалковский Анатолій Федорович на Doc.ua
Лікар анестезіолог-реаніматолог, педіатр, лікар - нетрадиційної медицини (гомеопат), займає посаду директора клініки "Медіса-Н". Спеціалізується на проведенні діагностики за допомогою комп'ютера за модифікованою методикою Фолля, а також подальшому лікуванні дорослих і дітей. Індивідуально підбирає і виготовляє найбільш ефективні препарати, в тому числі і гомеопатичні.
Лікар Хірург Воронков Андрій Юрійович на Doc.ua
Доктор Воронков здійснює широкий спектр лазерних і малих хірургічних втручань в терапії хірургічних патологій шкіри, статевих органів, гриж у пацієнтів дитячого та підліткового віку.
Лікар Нарколог, Психолог Запорожець Іван Володимирович на Doc.ua
Іван Володимирович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою наркоманії, алкоголізму, ігроманії
chevron_left 4
Показати ще 1 Лікаріautorenew
5 chevron_right