Ендоскопісти в мікрорайоні Вітряні гори

Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Ендоскопіст Микитюк Олександр Володимирович на Doc.ua
Консультація від870 грн
Доктор Микитюк О.В. є прогресивним фахівцем у сфері репродуктології та хірургії лапароскопічні методами. Олександр Володимирович має величезний досвід в терапії безпліддя у жінок, проведенні ЕКО, виконанні широкого спектру гінекологічних лапарокопіческіх втручань
Лікар Ендоскопіст Колот  Олексій Григорович на Doc.ua
Консультація
Олексій Григорович лікар ендоскопіст найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики як: колоноскопія, бронхоскопія, хромоендоскопія тощо. Також лікар проводить ендоскопічні втручання.
Лікар Ендоскопіст Александров Олександр Ігорович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка, колоноскопія.
Лікар Ендоскопіст Леонов Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрижелудочная pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка, колоноскопія.
Лікар Ендоскопіст Сіренко Марія Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка
Лікар Ендоскопіст Врублевська Олена Олегівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії. Олена Олегівна проводить ендоскопічні дослідження. Володіє методиками проведення езофагогастродуоденоскопії, езофагогастроскопії, біопсії стравоходу і шлунка.
Лікар Ендоскопіст Гузько Олена Григорівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка.