Дитячі Стоматологи-ортопеди в районах Шевченківський

Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Столяр Вікторія Григорівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Стоматолог-терапевт проводить пломбування каріозних порожнин, ендодонтичне лікування кореневих каналів, рентгенографію, аналіз рентгенограм і КТ. Лікує такі стоматологічні захворювання, як гіперестезія емалі, клиновидні дефекти, дисколорит, лейкоплакії, хвороби слизових оболонок порожнини рота
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Слєсаренко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Консультація
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, видалення зубів (типове та атипове), імплантацію, кісткову пластику, протезування безметалевими конструкціями, встановлення вінірів. Лікує пародонтит, періодонтит, адентію. Веде прийом для дітей від 6 років
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Нарін Максим Олександрович на Doc.ua
4.1
Консультація
Чому я працюю лікарем? Бути стоматологом – це не просто точно поставити діагноз та полікувати зуби. Це не просто поставити пломбу.Бути стоматологом – це лікувати розмовою, допомагати пацієнтам відчувати себе більш впевненими, дарувати їм усмішки мрії.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Марченко Роман Володимирович на Doc.ua
4.1
Консультація
Чому я працюю лікарем? Завжди докладаю багато зусиль в технічних та естетичних аспектах моєї роботи, а також до побудови гарних стосунків лікар – пацієнт. Прихильник мультидисциплінарного підходу в стоматології. Я багатозадачний, комунікабельний та вмію працювати в команді. Мені подобається навчатись та постійно покращувати свої професійні навички
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Клочко Вікторія  Олегівна на Doc.ua
Консультація від300 грн
Клочко Вікторія Олегівна – головний терапевт, ендодонтист, стоматолог ортопед, естетичний дантист, автор-виконавець. Харизма і ніжні руки лікаря змушують забути всі страшні міфи складені для стоматологів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Лікар Стоматолог-ортопед Мішура Євгеній Валентинович на Doc.ua
Доктор Мішура займається стоматологічним лікуванням пацієнтів дитячого та підліткового віку, професійно володіє різними техніками художньої реставрації емалі, лазерними технологіями в стоматології.