Сторінка 2: Дитячі Стоматологи-ортопеди в Києві

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Марченко Роман Володимирович на Doc.ua
4.1
Консультація
Чому я працюю лікарем? Завжди докладаю багато зусиль в технічних та естетичних аспектах моєї роботи, а також до побудови гарних стосунків лікар – пацієнт. Прихильник мультидисциплінарного підходу в стоматології. Я багатозадачний, комунікабельний та вмію працювати в команді. Мені подобається навчатись та постійно покращувати свої професійні навички
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед, Ендодонтист Бровчак  Олексій  Дмитрович на Doc.ua
3.5
Консультація від300 грн
Головний лікар, мультидисциплінарний спеціаліст (лікар стоматолог-мікроскопіст, протезист, хірург імплантолог, пародонтолог) займається складанням комплексних планів лікування, якими займається команда « Brovchak Dental» та несе відповідальність за всю зроблену роботу! Займається лікуванням зубів під мікроскопом, протезуванням, зубозберігаючими маніпуляціями та операціями, видаленням та імплантацією зубів.
Лікар Стоматолог-ортопед Гейнич  Владислав  Миколайович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від350 грн
Лікар стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед є професіоналом своєї справи. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ясен і зубів, таких як: карієс, періодонтит, пульпіт. Проводить естетичне протезування, пломбування зубів, шинування, лікування каналів.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Клочко Вікторія  Олегівна на Doc.ua
Консультація від300 грн
Клочко Вікторія Олегівна – головний терапевт, ендодонтист, стоматолог ортопед, естетичний дантист, автор-виконавець. Харизма і ніжні руки лікаря змушують забути всі страшні міфи складені для стоматологів.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Матузенко Василь  Миколайович на Doc.ua
Консультація від890 грн
Лікар проводить комплексну професійну гігієну ротової порожнини у дітей, знімне протезування та незнімне протезування, відбілювання зубів, реставрацію зубів та ін. маніпуляції.
Лікар Стоматолог-ортопед Бєліков Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від400 грн
Бєліков Олександр Михайлович проводить професійну гігієну, пломбування зубів, естетичну реставрацію зубів, протезування керамічними конструкціями (керамічні коронки, вініри), лікування кореневих каналів під мікроскопом, видалення зубів, цифровий дизайн посмішки
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Глущенко Руслана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, фахівець в області терапевтичної та хірургічної стоматології. Проводить реставрації зубів і протезування, займається лікуванням хвороб зубів у дітей.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Пурпашанг  Марям  Іраджи на Doc.ua
Марям Іраджі головний лікар клініки стоматології Marycare, стоматолог-терапевт, ортопед. Спеціалізується на художній реставрації зубів будь-якої складності, лазерній терапії, ендодонтичному лікуванні кореневої системи зубів будь-якої складності, фахівець в області естетичного протезування і комплексної діагностики та лікування. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Стоматолог-ортопед Мішура Євгеній Валентинович на Doc.ua
Доктор Мішура займається стоматологічним лікуванням пацієнтів дитячого та підліткового віку, професійно володіє різними техніками художньої реставрації емалі, лазерними технологіями в стоматології.