Сторінка 4: Дитячі Урологи в Києві

Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Тачко Олександр Вікторович
21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Уролог Вітренко  Олександр Володимирович на Doc.ua
41рік досвіду
Висококваліфікований уролог, діагностує і лікує захворювання жіночої сечовидільної та чоловічої сечостатевої систем починаючи від грижі і фімозу, закінчуючи новоутвореннями і інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Надає весь спектр послуг по даному напрямку, включаючи хірургічні методи лікування урологічної патології і прогресивні неінвазивні методики. Веде консультативний прийом дітей.
Лікар Уролог Кузьменко Валентин Станіславович на Doc.ua
В компетецію лікаря входить діагностика і лікування хронічних та гострих урологічних захворювань. Лікар проводить цистоскопію, бужування уретри, катетеризацію сечовивідних шляхів, масаж передміхурової залози, вправлення парафімозу, ПХО пошкоджень статевих органів, урологічні операції (циркумцизія пластики вуздечки прутня, коагуляція кондилом, резекція кіст статевих органів, операціїї при варикоцеле, гідроцеле та ін.)
Лікар Уролог Дембровский Едуард Вацлавович на Doc.ua
Серед пріоритетних напрямків роботи Едуарда Вацлавовича - лікування нейрогенного сечового міхура, а також запальних процесів, локалізованих в сечостатевій системі, коригування аномалій у розвитку зовнішніх статевих органів у хлопчиків. Доктор Дембровський має досвід роботи з різноманітними урологічними патологіями.
Лікар Хірург, Уролог Козлов Роман Вікторович на Doc.ua
Роман Вікторович спеціалізується на дитячій урології та хірургії. Займається лікуванням урологічних патологій і захворювань (інфекцій сечовивідних шляхів, нейрогенної слабкості сечового міхура, фімозу, синехії крайньої плоті, вроджених аномалій сечостатевої системи). Проводить оперативне лікування врослого нігтя, гнійно-запальні процеси м'яких тканин, шкірних і підшкірних новоутворень (атером, ліпом) та ін.
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург, Уролог Скиба Олександр Степанович на Doc.ua
Займається вирішенням питань в галузі дитячої урології, травматології та ортопедії. Спеціалізується на лікуванні забитих місць, розтягнення зв'язок, травматичних вивихів в суглобах, переломах кісток, різних ран і деформацій кінцівок. Спостерігає дітей з хронічними вадами розвитку сечовивідної системи. Виконує хірургічне лікування варикоцеле, крипторхізму, гідроцеле, фімозу і т.д.
Лікар Уролог Устенко Генадій Миколайович на Doc.ua
Устенко Генадій Миколайович
Лікар-уролог дитячий вищої категорії, кандидат медичних наук, має великий досвід використання лапароскопічних методик при проведенні хірургічних операцій. Виконує операції будь-якої складності (планові і ургентні).
Лікар Уролог Кнігавко Олександр Володимирович на Doc.ua
Кнігавко Олександр Володимирович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор кафедри урології, нефрології і андрології ХНМУ, лікар андролог, уролог. Проводить діагностику та амбулаторне лікування еректильної дисфункції, ЗПСШ, імпотенції. Виконує фаллопротезування зі збільшенням статевого члену; операції та консервативне лікування при хворобах Пейроні; реконструктивні операції на уретрі, статевому члені та яєчках; подовження або потовщення статевого члену; збільшення голівки статевого члену. Лікування фімозу, короткої вуздечки, варикоцеле, гідроцеле, кісти насіннєвого канатика, викривлення статевого члена. Медикаментозне та хірургічне лікування синдрому передчасної еякуляції у чоловіків.
Лікар Уролог Моцна Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна веде медичну практику в якості дитячого уролога понад 20 років. Лікар Моцний займається лікуванням травм нирок і зовнішніх статевих органів, пієлонефриту (в гострій / хронічної стадії), циститу, перекручення яєчок, їх придатків, орхоепідідіміта. Також Моцний Наталія Олександрівна займається ліквідацією ургентних станів з урологічного профілю.
Лікар Уролог, Хірург Ксьондз Дмитро Петрович на Doc.ua
Дмитро Петрович займається лікуванням всіх хірургічних та урологічних захворювань
chevron_left 4
Показати ще 3 Лікаріautorenew
5 chevron_right