Сторінка 449: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Гастроентеролог Германова Тетяна Михайлівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпертиреоз, гіпотиреоз, дифузний токсичний зоб, аутоімунний тиреоїдит
Лікар Нейрохірург, Радіолог Орлов Михайло Юрійович на Doc.ua
Орлов Михайло Юрійович
Доктор медичних наук
Лікар-нейрохірург, нейрорадіолог, доктор медичних наук, завідувач відділенням. Досвідчений клініцист в області хірургічного лікування судинних патологій голови і шиї з 29-річним стажем.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Голоденко Юрій Миколайович на Doc.ua
Пріоритетними напрямками роботи для лікаря є хірургія промежини і органів малого тазу, ендоскопічна малоінвазивна хірургія, ультразвукова діагностика (УЗД), патології репродуктивної системи (безпліддя, порушення менструального циклу).
Лікар Отоларинголог Капустяк Василь Іванович на Doc.ua
Василь Іванович працює з пацієнтами різного віку. Серед захворювань, лікуванням яких займається лікар: запалення слухової труби, ларингіти, гайморити, отити, фарингіти та ін.
Лікар Імунолог Волянський Андрій Юрійович на Doc.ua
Волянський Андрій Юрійович
Доктор медичних наук
Засновник «Your Baby», імунолог, бактеріолог вищої категорії. Є доктором медичних наук. Керує лабораторією реабілітології та імунології інституту Мечникова. Активно займається вакцинацією на комерційних умовах більше 12 років.
Лікар Пластичний хірург, Хірург Пасічник Андрій Валерійович на Doc.ua
Лікар Андрій Валерійович - пластичний хірург, хірург з 19-ти річним досвідом. Є членом Всеукраїнської асоціації реконструктивних, естетичних і пластичних хірургів. Лікар володіє всіма методиками, застосовуваними в сучасній пластичній хірургії та естетичній медицині, такими як лазерна хірургія, контурна пластика і ін'єкційна косметологія.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Лікар Невролог Пепеніна Ірина Борисівна на Doc.ua
Лікар працює в області неврології більше 20 років. З 2006 року веде прийом пацієнтів з руховими розладами і хворобою Паркінсона. Бере активну участь в організації та проведенні шкіл для пацієнтів і їх родичів, з проблемами неврологічного характеру, а також лекцій для медичних працівників. Є автором статей в профільних медичних виданнях, присвячених екстрапірамідної патології. Займається лікуванням невралгий (запалення трійчастого нерва і т. Д.), Нервових тиків, епілепсії та інших захворювань нервової системи
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Педіатр Кириченко Ірина Віталіївна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії, займається веденням дітей до року, вакцинацією, лікуванням часто хворіючих дітей.
Кіндер Лаб

Kinder Lab: выезд на дом по Киеву - 500 грн., вне Киева (зона 15 км) - 750 грн.

вул. Княжий Затон, 9на карті
Дарницькийм. Осокорки
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Іваненко Галина Валентинівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням гормональних порушень, розладів і захворювань, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Флеболог, Судинний хірург, УЗД-фахівець Свірський Денис Михайлович на Doc.ua
Судинний хірург виконав понад 1500 операцій лазерної коагуляції в Україні. Проводить діагностику, консервативне і оперативне лікування малоінвазійними методиками при таких захворюваннях судин: варикозне розширення вен, трофічні виразки, захворювання лімфатичної системи, тромбоз глибоких вен, тромбофлебіт, посттромботична хвороба