Сторінка 368: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 23 Червня
Лікар Гастроентеролог Черватюк Віталій Васильович на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог вищої категорії. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз, гастрит, дуоденіт, панкреатит, коліт, виразкова хвороба)
Лікар Пульмонолог, Алерголог Голубовська-Компанченко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна займається лікуванням харчової алергії, бронхіальної астми (різного ступеня тяжкості), захворювань легенів, алергічного риніту і т.д. Проводить: специфічну алегро-діагностику, специфічну імунотерапію, досліджує функції зовнішнього дихання
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург Штонда Дмитро Володимирович на Doc.ua
Штонда Дмитро Володимирович
Лікар ортопед-травматолог, проводить лікування переломів, а також їх ускладнень, вправляє переломи з подальшим спостереженням за пацієнтом. До того ж спеціалізується на комплексній розробці після зрощення переломів функції суглобів, хірургічної обробки ран з використанням мікрохірургічної техніки.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Лікар Імунолог, Інфекціоніст Іллюк Надія Валеріївна на Doc.ua
Інфекціоніст вищої категорії, лікує первинні та вторинні імунодефіцити, алергії, аутоімунні захворювання, латентні інфекції (герпетичні інфекції, токсоплазмоз, грибкові інфекції, дисбіози слизових оболонок рото глотки та кишечника)
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Хірург, Проктолог Бондаренко  Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в проктології. Займається діагностикою та лікуванням патологій, виявлених в промежині, прямої та ободової кишки, анусі. Виконує процедури хірургічної і терапевтичної проктології
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматоонколог Білоконь Ганна Іванівна на Doc.ua
Анна Іванівна проводить ефективну терапію алопеції (облисіння) будь-якої форми. Є висококласним професіоналом в області терапевтичної косметології. Проводить апаратні та ін'єкційні процедури, спрямовані на омолодження та усунення естетичних дефектів. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці різноманітних патологій дерматологічного профілю
Лікар Алерголог Большакова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар алерголог першої категорії, займається лікуванням алергічного риніту, кропив'янки, бронхіальної астми, надає допомогу при набряку Квінке, займається лікуванням полінозу та інших алергологічних патологій.
КДЦ Шевченківського району, філіал №3
вул. Рижська, 1на карті
Шевченківськийм. Сирець
КДЦ Шевченківського району, філіал №5
вул. Данила Щербаковського, 70на карті
Шевченківськийм. Сирець
Лікар Невролог Філатова Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-невролог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи у дітей: виявлення проблем у розвитку дітей раннього віку, лікуванням дітей з затримкою моторного розвитку і розвитку мови, порушенням сну, гіперактивністю, тиками, нетриманням сечі, головним болем.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Осипова Ніна Петрівна на Doc.ua
Ніна Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, гастроентерологічного та пульмонологічного профілів, проводить корекцію медикаментозного лікування пацієнтів похилого віку.