Сторінка 2: Нутриціологи в Києві

Лікар Кардіолог, Дієтолог, Нутриціолог Ситник Леся Петрівна на Doc.ua
Леся Петрівна спеціалізується на лікуванні ожиріння, розробці дієтичного харчування при різних захворюваннях, а також надає консультації вагітним або жінкам, які тільки планують вагітність. Проводить нутритивну корекцію
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Лямпарська Наталія Борисівна на Doc.ua
Наталя Борисівна лікар вищої категорії, спеціалізується на ендокринології та дієтології. Займається лікуванням захворювань щитовидної залози, паращитовидних залоз, цукрового діабету 1 і 2, ожиріння, остеопорозу, захворювань наднирників, гіпофіза. Проводить дієтотерапію при різних патологіях
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Шевельова Олеся Сергіївна на Doc.ua
Олеся Сергіївна спеціалізується на дієтології. Проводить аналіз харчових звичок та поточного харчування, аналіз результатів лаболаторної діагностики організму, підбирає системи харчування, складає індивідуальні програми харчування. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Нутриціолог, УЗД-фахівець Єрмолаєва Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог, займається лікуванням функціональних порушень шлунково-кишкового тракту, а також органічних розладів органів травлення. Лікує гастрит, панкреатит, дисбактеріоз, алергію, кропив'янку та ін.
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Терапевт, Дієтолог, Нутриціолог Фоміна Ірина Кимівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології, нутриціології та іридодіагностиці. Проводить консультації по збалансованому харчуванню для попередження хронічних захворювань: цукрового діабету, імунодефіциту, ожиріння, захворювань щитовидної залози, серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, кардіосклероз, ішемічна хвороба серця, атеросклероз судин головного мозку та ін.), хвороб кістково-м'язової системи та ін. Здійснює перебудову генетичної схильності організму, працює над попередженням передчасного старіння і продовженням акти
Консультативно-інформаційний кабінет «Здоров'я»
вул. Кошиця, 7-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
4.5
Лікар Дієтолог, Гастроентеролог, Нутриціолог Бутько Інна Сергіївна на Doc.ua
Інна Сергіївна доктор з дев'ятнадцятирічним стажем роботи проводить діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит, хронічний холецистит, хронічний панкреатит, виразкова хвороба та інші профільні захворювання). Також допомагає впоратися із зайвою вагою і нормалізувати метаболізм
4.5
Лікар Сімейний лікар, Дієтолог, Нутриціолог Антонова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар загальної практики, дієтолог, нутриціолог. Займається підбором дієтичного раціону, складанням індивідуальних програм харчування, спрямованих на корекцію маси тіла і відновлення обміну речовин. Працює з порушеннями харчової поведінки - булімією, анорекціей, психогенним переїданням, метаболічним синдромом
Лікар Дієтолог, Ендоскопіст, Хірург, Нутриціолог Кобзар Олексій Дмитрович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ожиріння і анорексії, інфекційних захворювань, онкології. Проводить підбір і складання правильних схем дієтичного харчування як для хворих, так і для здорових людей, призначення нутрієнтів в лікувальній дозі
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Яковенко Олена Михайлівна на Doc.ua
Практикуючий дієтолог, засновник і провідний фахівець «Центру дієтології та омолодження», фітнес інструктор, сертифікований тренер з підготовки інших фахівців до роботи з програмами раціонального харчування.
Центр дієтології та омолодження

Консультація лише онлайн -150 євро - 2,5 години. Включає діагностику композитного складу тіла, визначення ваги і типу фігури, складання індивідуальної схеми харчування.

вул. Ванди Василевської 7, оф. 211на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Дієтолог, Сімейний лікар, Нутриціолог Якубовська Інеса Андріївна на Doc.ua
Якубовська Інеса Андріївна
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, дієтології. Займається лікуванням таких захворювань, як: ожиріння, гастрит, панкреатит, холецистит
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew