Сторінка 2: Нутриціологи Києва

Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Філіштинська Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, ендокринолог з 10-річним стажем роботи
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Захарова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на ендокринології та дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає схему лікування. Займається лікуванням ожиріння, діабету, гіпертиреозу, гіпотиреозу та ін.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Терещенко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Займається індивідуальним підбором харчування для зниження і набору маси тіла при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, цукровому діабеті 1-го і 2-го типів, порушеннях функції щитовидної залози, артеріальній гіпертензії та ін. Розробляє програми раціонального і спортивного харчування, профілактики захворювань і оздоровлення організму. Навчає принципам здорового способу життя
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Кравченко Яна Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст в області естетичної дієтології. Консультує пацієнтів з питань безпечного зниження ваги, оздоровлення раціону харчування, корекції фігури. Дієтолог-консультант при створенні телепередач на телеканалах 1 + 1, Інтер, КРТ, 5 канал, ТРК Україна, Новий канал. Автор статей для численних інтернет-видань і друкованих журналів.
Лікар Дієтолог, Сімейний лікар, Нутриціолог Поліщук Ліліана Шахмирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, дієтолог, нутриціолог. Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів.
Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Кінезітерапевт, Остеопат, Нутриціолог Громович Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна спеціалізується на дерматовенерології, трихології, кінезіотерапії та нутріціології