Сторінка 3: Нутриціологи в Києві

Лікар Дієтолог, Нутриціолог Терещенко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Займається індивідуальним підбором харчування для зниження і набору маси тіла при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, цукровому діабеті 1-го і 2-го типів, порушеннях функції щитовидної залози, артеріальній гіпертензії та ін. Розробляє програми раціонального і спортивного харчування, профілактики захворювань і оздоровлення організму. Навчає принципам здорового способу життя
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Стахів Ірина Григорівна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, нутриціолог. Спеціалізується на лікуванні і профілактиці захворювань органів травної системи. Лікує дисбактеріоз, авітаміноз, ожиріння, метаболічний синдром. Підбирає харчування вагітним.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Кравченко Яна Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст в області естетичної дієтології. Консультує пацієнтів з питань безпечного зниження ваги, оздоровлення раціону харчування, корекції фігури. Дієтолог-консультант при створенні телепередач на телеканалах 1 + 1, Інтер, КРТ, 5 канал, ТРК Україна, Новий канал. Автор статей для численних інтернет-видань і друкованих журналів.
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Сімейний лікар, Дієтолог, Нутриціолог Поліщук Ліліана Шахмирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, дієтолог, нутриціолог. Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів.
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Лікар Косметолог, Нутриціолог Мельничук Надія Василівна на Doc.ua
Лікар косметолог- нутриціолог (дієтолог). Проводить лікування та профілактику висипань на шкірі, коригування раціону, дієтотерапію. Лікує акне, постакне.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Гураль Зоряна Василівна на Doc.ua
Зоряна Василівна, спеціаліст з дієтології та нутріціології. Складає персональну програму схуднення, або набору ваги, контроль динаміки та супровід. Лікує розлади харчової поведінки та метаболічного синдрому. Зоряна Василівна складає меню для майбутніх і мам, що годують, а також для дітей
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Кінезітерапевт, Остеопат, Нутриціолог, Дієтолог Громович Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна спеціалізується на дерматовенерології, трихології, кінезіотерапії та нутріціології
Клініка трихології і дерматології «МедікХеір»
Повторна консультація лікаря-дерматолога-трихолога (30 хвилин) - 499 грн Консультація лікаря-кінезіолога (60-75 хвилин) – 799 грн Консультація лікаря-остеопата (60-75 хвилин) – 779 грн Первинна консультація лікаря-дієтолога (50 хвилин) – 999 грн
вул. Саксаганського б.125, офіс 4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
chevron_left 3 4
Показати ще 2 Лікаріautorenew