Сторінка 5: Імплантологи в Києві

Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог, Імплантолог Кривошеєва Анна Ігорівна на Doc.ua
Анна Ігорівна спеціалізується в області щелепно-лицевої хірургії, імплантології, пародонтології. Кандидат медичних наук. Виконує щадну гайморотомію, імплантацію зубів, пластику вуздечок язика і губ, видалення кіст, новоутворень щелеп і м'яких тканин, закритий і відкритий кюретаж, а також закритий і відкритий синус-ліфтинг.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Турі Михайло Васильович на Doc.ua
Тури Михайло Васильович — хірург-стоматолог вищої категорії, хірург-імплантолог. Проводить лікування усіх видів видалення зубів (просте, атипове зубів мудрості), цистектомії, видалення новоутворень (доброякісних) хірургічні втручання з ортопедичними показаннями; імплантація зубів; хірургічне лікування захворювань тканин пародонта
32 Дент
пр-т Перемоги, 15на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Стоматолог-хірург, Імплантолог Кобилянський Сергій Володимирович на Doc.ua
Хірург стоматолог Кобилянський Сергій Володимирович професійно проводить видалення зубів, атипові видалення зубів мудрості, закриття рецесій, пластику ясна, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, кісткові пластики, резекції коренів, видалення кіст
ДенТектум
пр. Перемоги, 63-бна карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Імплантолог, Хірург Передрій Руслан Миколайович на Doc.ua
Стоматолог-хірург вищої категорії, проводить видалення зуба, доброякісних новоутворень в щелепно-лицевої ділянки, резекцію коренів, пластику вуздечок губ і язика, імплантацію, парадонтологічний оперативні втручання, дентальної імплантології, кісткову пластику.
Лікар Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Стоматолог Жмурко  Анна  Олександрівна на Doc.ua
Анна Олександрівна проводить складне видалення зубів, в тому числі атипове видалення 8 зубів, підготовку до дентальної імплантації, виконує імплантацію зубів різними системами імплантів та володіє усіма методиками стоматологічної імплантації. Лікар виконує видалення кіст, кісткову пластику і пластику м'яких тканин, хірургічну пародонтологію. Лікар виконує весь перелік процедур в стоматологічній хірургії, володіє методиками сучасних операцій, що дозволяють пацієнтові швидше відновити своє здоров'я. Анна Олександрівна проводить видалення зубів під наркозом.
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед, Стоматолог Зябліцев Максим Андрійович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, проводить тотальні естетичні та функціональні реабілітації зубів у пацієнтів (протезування), імплантацію зубів, кісткові пластики, складні хірургічні операції, атиповий видалення зубів
Лікар Стоматолог-хірург, Імплантолог Стехна Роман Миколайович на Doc.ua
Спеціалізується на хірургічній стоматології, імплантації.
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Пюро  Артем  Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович лікар стоматолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, підсадженні кістки, синус-ліфтингу, дентальній імплантації, пародонтологічному лікуванні ясен. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Мерікер цифрова стоматологія
вул. Саперне поле3/ офіс 338на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Стоматолог-хірург, Імплантолог, Ортопед Ковальчук Сергій Олександрович на Doc.ua
Ковальчук Сергій Олександрович — стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології стоматологічного профілю
Медичний центр АДОНІС ФЕМІЛІ
Дніпровська набережна, 26 Кна карті