Сторінка 5: Імплантологи в Києві

Консультація
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург Ніколаєнко Яна Дмитрівна на Doc.ua
Консультація
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург Желнова Валерія Володимирівна на Doc.ua
Валерія Володимирівна спецілізується на складних випадках протезування, установці імплантів, встановлення будь-яких конструкцій на імплантатах (коронки, протези).
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Турі Михайло Васильович на Doc.ua
Тури Михайло Васильович — хірург-стоматолог вищої категорії, хірург-імплантолог. Проводить лікування усіх видів видалення зубів (просте, атипове зубів мудрості), цистектомії, видалення новоутворень (доброякісних) хірургічні втручання з ортопедичними показаннями; імплантація зубів; хірургічне лікування захворювань тканин пародонта
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург Кобилянський Сергій Володимирович на Doc.ua
Хірург стоматолог Кобилянський Сергій Володимирович професійно проводить видалення зубів, атипові видалення зубів мудрості, закриття рецесій, пластику ясна, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, кісткові пластики, резекції коренів, видалення кіст
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Пюро  Артем  Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович лікар стоматолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, підсадженні кістки, синус-ліфтингу, дентальній імплантації, пародонтологічному лікуванні ясен. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Ортопед, Імплантолог, Стоматолог-хірург Ковальчук Сергій Олександрович на Doc.ua
Ковальчук Сергій Олександрович — стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології стоматологічного профілю