Сторінка 137: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Невролог Рибак  Ольга Анатоліївна на Doc.ua
Ольга Анатоліївна спеціалізується на дитячій неврології. Проводить консультативний прийом (огляд неврологічного статусу, оцінка психомоторного розвитку, оцінка результатів дообстеження, призначення лікування). Лікує такі захворювання, як вегетативні дисфункції, пароксизмальні стани, затримки психомоторного розвитку, порушення сну цефалгії (головні болі).
ІСІДА на Лівобережній
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Нейрохірург Шаверський Андрій Вікторович на Doc.ua
Шаверський Андрій Вікторович
Доктор медичних наук
Завідувач відділенням церебральної нейрохірургії дитячого віку. Сфера професійної діяльності - нейрохірургічні захворювання у дітей з 3 до 18 років: черепно-мозкова травма, онкологія, аномалії розвитку, в т.ч. гідроцефалії, запальні захворювання і їх наслідки, травми хребта і спинного мозку.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Лікар функціональної діагностики Романенко Ірина Валентинівна на Doc.ua
Завідуюча клініко-діагностичної лабораторії Медичної клініки «ВЕРДЕ», лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики. Проводить біохімічний і загальний аналіз крові при захворюваннях вірусної, бактеріальної етіології, анеміях, інфекційному мононуклеозі; аналіз сечі для діагностики багатьох захворювань, в першу чергу, сечостатевих органів; аналіз калу для діагностики і контролю лікування різних захворювань органів травлення
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Стоматолог-ортопед, Ортодонт Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Дентал Студіо
вул. Бульварно-Кудрявська, 29 е, оф. №12на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Реабілітолог Дубич Марина Михайлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на реабілітології. Проводить консультативний прийом, складання і проведення індивідуальних реабілітаційних програм, різні види масажу, ЛФК, кінезіотейпування. Веде прийом дітей від 1 року
Медичний центр психотерапії, психіатрії і практичної психологи «Софія»
вул. Саксаганського, 44, оф. 2на карті
Голосіївськийм. Університет
Лікар УЗД-фахівець Слічко Мар'яна Юріївна на Doc.ua
Мар'яна Юріївна - директор медичного центру «Євроклініка». Спеціалізується на всіх методиках ультразвукового обстеження пацієнтів. Проводить діагностику всіх захворювань організму, в тому числі онкодіагностики всіх органів і систем, виявляє ознаки ракового захворювання на самих ранніх стадіях
Євроклініка
ул. Прорезная, 10на карті
Шевченківськийм. Театральна
Виклик додому
Лікар Психолог Фортунатова Оксана Василівна на Doc.ua
Психосоматолог, фахівець тілесної техніки міофасціального релізу. Займається лікуванням розладів, пов'язаних зі стресом, реакцією на нього, депресією, соматичних захворювань, у виникненні і \ або підтримці яких провідну роль відіграє психогенний фактор. Надає допомогу при соматоформній дисфункції вегетативної нервової системи
Оксфорт-терапі, кабінет терапії психосоматичних розладів
Голосеевский пр-т, 48на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Лікар Педіатр Плиска Марія Миколаївна на Doc.ua
Діагностика лікування профілактика дитячих хвороб від 0 до 18. НМУ їм. О. О. Богомольця 1997р. 2000 інтернатура за фахом педіатрії 2001 - 2002 р. спеціалізація по дитячій гематології 2017 рік. - підтвердження спеціалізації за фахом педіатрія. 2021рік. ТУ «Герпетичні інфекції у дітей « 2021рік ТУ «Імунітет у дітей: від норми до патології « 2022рік ТУ «Вибрані питання дитячої кардіології і кардіоревматологіі» 2022 рік Міжнародна конференція «Інфекції і імунітет»2022рік присвоєння другої кваліфікаційної категорії за фахом педіатрія
Медична Зірка
вул. Олеся Гончара, 65на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Педіатр Чемерис Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-педіатр, в своїй лікарській практиці займається профілактикою і лікуванням інфекційних, гострих і хронічних, соматичних захворювань у дітей.
ІСІДА на Лівобережній
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті