Сторінка 102: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 26 Червня
Лікар Отоларинголог Михайлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог приймає дорослих і дітей з 6-ти років із захворюваннями ЛОР-органів. Надає екстрену і планову допомогу. Виконує такі хірургічні маніпуляції і процедури, як: пункція верхньощелепної пазухи, припікання лімфоїдних гранул глотки, радіохвильова точкова коагуляція слизової глотки і корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, резекція кісти піднебінної мигдалини, продування слухової труби по Політцеру і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №3
ул. Куренного Петра, 2на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Стоматолог Білоіваненко Ірина Олегівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з великим досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням зубних патологій у дорослих і дітей, а також проводить процедури, спрямовані на відновлення естетичної та робочої функції зуба такі, як: відбілювання, пломбування та ін.
Стоматологія Leka Dent
вул. М. Ломоносова, 60/5на карті
Солом'янськийм. Іподром
Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
Амеда на Повітрофлотському
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Лікар Гомеопат, Офтальмолог Оксентюк Тетяна Григорівна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій, дорослій офтальмології. У професійні інтереси даного фахівця входить лікування хвороб органів зору запальної і інфекційної природи, профілактика вікових змін зору, коригування зору, використовуючи контактні лінзи і окуляри. У роботі віддає перевагу щадним методам, в тому числі і гомеопатичним препаратам.
ДокторОк
Консультация офтальмолога для ребенка – 350 грн. Гомеопатическая консультация – 1600 грн (для детей или взрослых).
Печерський спуск, 19на карті
Шевченківськийм. Кловська
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Радомед
В "Медиме" консультирует только как эндокринолог.
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Савченко Аліна Валеріївна
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Колпакова Марина Анатоліївна на Doc.ua
Колпакова М.А. займається терапією гострих і схильних до хронізації запальних процесів ЛОР-органів, включаючи тонзиліти, фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші подібні патології. Лікар проводить лікування захворювань ЛОР-органів за допомогою апарату «Тонзіллор-ММ» (унікальна процедура консервативного лікування отоларингологічних захворювань шляхом впливу енергії низькочастотних ультразвукових коливань і вакууму на уражені біоткані)
Візіум, медичний центр
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Хірург, Ортопед, Травматолог Голубенко Олексій Олексійович на Doc.ua
Олексій Олексійович консультує дітей всіх вікових груп з питань своєчасного виявлення патологій і відхилень у розвитку. Підбирає заходи впливу з лікувальною і профілактичною метою. Надає кваліфіковану допомогу при гострих травмах
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Офтальмолог Нечай Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог лікує у пацієнтів такі захворювання, як катаракта, глаукома, кератоконус, увеїт, кон'юнктивіт, кератит, халязіон, міопія, пресбіопія, гіперметропія. Проводить комплексну діагностику зору як у дорослих, так і у дітей
Сучасна сімейна офтальмологія Нечай плюс
Комплексная диагностика + консультация – 550 грн.
вул. Данькевича, 16на карті
Деснянськийм. Видубичі
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Уніклініка
УЗД омт - 550грн