Сторінка 100: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 26 Червня
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Ковтонюк Марина Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Заступник головного лікаря медичного центру "Доктора Бубновського", кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент по кафедрі реабілітації.
Медичний центр лікаря Бубновського на Фізкультури
Консультация реабилитолога - 450грн (в консультацию также входит: миофасциальная диагностика, проведение ЭКГ (по назначения врача) и тестового занятия). Консультация проктолога - 500грн. Консультация психолога - 700грн.
вул. Фізкультури, 1на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Ендокринолог Ніфонтова Лариса Валентинівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, ендокринолог вищої категорії, головний лікар «Модерний діабетичний центр». Займається лікуванням цукрового діабету у дорослих і дітей, установкою і супроводом інсулінових помп, систем постійного моніторингу рівня глюкози в крові. Також доктор консультує пацієнтів з будь-якими іншими гормональними порушеннями, захворюваннями ендокринної системи, в тому числі - щитовидної залози, ожиріння, метаболічний синдром, дисфункціями наднирників, порушенням росту і статевого розвитку у дітей та ін.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
Прием гинеколога-эндокринолога – 600 грн.
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Гінеколог Абабкова Галина Миколаївна на Doc.ua
Абабкова Галина Миколаївна
Галина Миколаївна проводить УЗД органів малого таза, розсічення синехій, спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням статевого розвитку, запальних захворювань, кісти яєчників і т.д. Лікар спеціалізується на дитячій гінекології. У лікуванні використовує методи як гінекології, так і психології, гомеопатії, фізіотерапії.
Дитяча гінекологія на Відрадному 55
пр. Відрадний, 55на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Отоларинголог Мельник Інна Валентинівна на Doc.ua
Інна Валентинівна проводить повний перелік маніпуляцій амбулаторної отоларингологічної допомоги. Спеціалізується на проведенні терапії хронічних, гострих запалень носових пазух, вушної порожнини, ротоглотки.
Амеда на Повітрофлотському
Повторний прийом лікаря отоларинголога (протягом одного захворювання не більше 1 місяця) 480 грн
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Лікар Стоматолог Акімова Яна Ігорівна на Doc.ua
Акімова Яна Ігорівна
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург, займається лікуванням захворювань зубного ряду, ясен і т.д.
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Моя Клініка на м. Осокорки
Консультация стоматолога - 450 грн., первичная консультация хирурга - 400 грн.
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Мобільна клініка «ДоброДок»
Врач работает исключительно с вызовами на дом (Оболонь, Виноградарь, Подол и Киевская обл. (Ирпень, Буча)). Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Хірург, Ортопед-травматолог, Ортопед, Травматолог Головешко Ігор Анатолійович на Doc.ua
Дитячий хірург, здійснює практично всі види оперативних втручань. Проводить операції при кишковій непрохідності або остеомієліті, апендектомію, розкриває абсцеси і флегмони, ушиває перфоративні виразки 12-палої кишки і шлунка та ін.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Психіатр, Психотерапевт Бєлов Олег Борисович на Doc.ua
Бєлов Олег Борисович
Олег Борисович - кандидат медичних наук, доцент, психіатр, психотерапевт, дитячий психіатр. Спеціалізується на лікуванні тривожно-фобічних, панічних і депресивних розладів, неврозів нав'язливих станів. Доктор береться за найскладніші випадки, має успішний досвід в лікуванні хронічних больових розладів, неврозів кишечника і сечового міхура. Дійсний член Української та Європейської асоціацій психотерапії
Центр психотерапії доктора Белова
Консультации очные и дистанционные онлайн.
вул. Кудряшова, будинок 7, офіс 350на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Приходько Алла Олександрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог, досвід роботи якого складає більше 15 років. Успішно лікує такі захворювання, як бронхіальна астма, бронхіт, жовтяниця, гастрит, панкреатит, коліт і ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті