Харків

Сторінка 2: Гінекологи-ендокринологи в Харкові

4.1
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Оніщенко  Яна  Сергіївна на Doc.ua
Лікарка вміє вдало знайти підхід до кожного пацієнта (навіть найменших), уважно та ретельно підходить до захворювання кожного пацієнта, назначаючи індивідуальний план лікування та дообстежень та у разі потреби корегує його, виходячи зі скарг та динаміки лікування.
ДОКТОР ПРОФІ
вул. Чоботарська, буд.23на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Гінеколог-ендокринолог Шаповалова Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» і другу категорію за спеціальністю «Ультразвукова діагностика». Удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Браславець Алла Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології, ендокринології та ультразвуковій діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікар є постійним учасником конференцій і семінарів з гінекології
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Пивоваров Микола Петрович на Doc.ua
Микола Петрович веде активну практичну та наукову діяльність. Спеціалізується на ендокринній гінекології, приймає вагітних пацієнток. Проводить медикаментозне, апаратне і хірургічне лікування захворювань ендометрія, матки і яєчників в хронічній і гострій формах. До лікаря також звертаються за допомогою пацієнти з репродуктивною дисфункцією