Херсон

Нейрохірурги в Херсоні

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Нейрохірург Черпак Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на нейрохірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, оперативні втручання і підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: об'ємні утворення (пухлин) хребта і спинного мозку
Лікар Нейрохірург Філіпчук Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Журавльов Олександр Феліксович на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Леонтьєв Олексій Юрійович на Doc.ua
Леонтьєв Олексій Юрійович
Лікар Олексій Юрійович — лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Займається лікуванням пухлин головного і спинного мозку, і травм центральної нервової системи
Лікар Нейрохірург Назаренко Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Малишенко Михайло Петрович на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Селедець Олег Анатолійович на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Борблик Євген Вікторович на Doc.ua
Лікар Нейрохірург Сміщук Віталій Олександрович на Doc.ua
Показати ще 1 Лікаріautorenew