Дніпро

Сторінка 2: Судинні хірурги в Дніпрі

Лікар Флеболог, Судинний хірург Цурбан Констянтин Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії. Проводить консервативне лікування, оперативне лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: пухлинні утворення різних розмірів і розташувань, аневризма аорти, стеноз, емболія
Медичний центр «Ала атлантіс»
Повторный прием - 300 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Флеболог, Судинний хірург Соколов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар-флеболог, який займається лікуванням патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок. Надає спеціалізовану хірургічну допомогу пацієнтам з патологією магістральних артерій і вен. Діагностує такі захворювання, як флебіт, тромбофлебіт, варикоз, тромбоз, трофічні виразки та інші проблеми з судинами
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург Шаган Дмитро Валерійович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на абдомінопластиці, хірургічному лікуванні діастаза прямих м'язів живота, що збільшується, а також редукційній мамопластиці. Проводить своїм пацієнтам послугу підтяжки грудей, липофілінгу, феморопластики (пластика стегон). Лікує вентральні грижі, грижі білої лінії живота, купероз
Лікар Флеболог, Судинний хірург Ель-Хач Махмуд  Хашем на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії. Проводить комплексне обстеження (включаючи доплерографію судин кінцівок), консервативне і оперативне лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: аневризма аорти, варикоз, розширення вен, тромбоз, стеноз, емболія
4.7
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Ольховик Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, ангіохірург, флеболог зі стажем в судинної хірургії понад 23 роки. Область професійних інтересів фахівця включає діагностику, хірургічне та терапевтичне лікування захворювань вен, судинних патологій. Співавтор понад 10 статей і декількох патентів.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием – 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.6
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Панченко Олег Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Хірург, ангіолог. В область професійних інтересів Олега Михайловича входить хірургічне лікування різних захворювань, що виникають в кровоносній системі - варикозу, тромбофлебіту, тромбозу та інших.
Лікар Судинний хірург Григорян Хачатур Варданович на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і станів, як: варикозна хвороба з запаленням або трофічними виразками, гострий флебіт або тромбофлебіт поверхневих або глибоких судин верхньої або нижньої кінцівки, гострий венозний тромбоз, хронічна периферична венозна недостатність, лімфедема, атеросклероз судин нижніх кінцівок, тромбоз або емболія магістральних судин