Дніпро

Сторінка 58: Приватні лікарі в Дніпрі

Дивитись клініки в Дніпрі
Сьогодні, 5 Липня
Лікар Пульмонолог Немер Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна проводить консультативний прийом, діагностику і лікування патологій дихальних шляхів, легенів і плеври, виконує спірограму. Займається лікуванням бронхообструктивного синдрому, емфіземи легенів, пневмонії, астми, хронічної обструктивної хвороби легень, легеневої гіпертензії та інших захворювань
Лікар Кардіолог Ромашкова Алла Федорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і кардіології. Проводить консультативний прийом, прослуховування грудної клітини та органів черевної порожнини, вимірювання артеріального тиску, пальпацію, візуальне дослідження, діагностику функцій дихання
Медичний центр «Ала атлантіс»
Консультативный прием кардиолога - 350 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Психіатр Огоренко Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Огоренко Вікторія Вікторівна
Доктор медичних наук
Серед професійних обов'язків лікаря - консультування пацієнтів з психічними проблемами, виявлення і лікування розладів психіки - порушень сну, панічних атак, депресивних станів, наслідків стресів, вегетативних нападів, психосоматичних розладів і т. Д. В роботі Вікторія Вікторівна застосовує сучасні методики терапії
Лікар Терапевт Камінська Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна займається лікуванням серцево-судинної та сечовидільної системи, дихальних органів. Діагностує широкий спектр інших поширених захворювань і при необхідності направляє на додаткові види обстеження. Проводить огляд пацієнта і консультує з приводу тих чи інших питань, що стосуються здоров'я
JMC (ДжіЕмСі)
Онлайн консультація з 8: 00-20: 00 - 350 грн; з 20: 00-08: 00 - 500 грн. Ведення пацієнтів з COVID-19 лікарем-терапевтом 3600 грн. Онлайн консультація терапевта пацієнтів з COVID-19 – 350 грн
Виклик додому
Лікар Психотерапевт, Психолог, Сексолог, Психіатр Кулікович Антон Юрійович на Doc.ua
Ти не один. Я знаю, що тобі важко. Страх і тривога перед невідомим майбутнім, життя в реаліях війни вселяють почуття безпорадності. Викликають безліч запитань. Від пошуку відповідей на які стає лише гірше. Знай, ти не один. Подзвони, і я допоможу. Знайти правильні відповіді, налагодити стосунки в сім'ї, порозумітися з дитиною. Допоможу впоратися з тривогою, подолати страх і знайти правильний шлях. Знову повірити в себе та свої сили. Антон Юрійович. PhD (к.ю.н.), лікар-психіатр, психотерапевт, який пройшов 14-річну практичну школу вітчизняної психіатрії та 4-річну практичну та наукову школу зарубіжної психіатрії. Автор спеціалізованих лекційних програм, що підвищують рівень розуміння проблематики в галузі процесів, що впливають на людину та людство в цілому.
Приватний кабінет психотерапевта А. Кулікович
Виконкомівська, 56ана карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Психіатр Созонова Дар'я Валентинівна на Doc.ua
Доктор Созонова Д.В. має значний клінічний досвід в області дитячої психіатрії, фахівець займається оцінкою психологічного та розумового розвитку дитини, займається веденням дітей з гіперактивністю, розладами психічного спектра, розладами мови, сну і т.д.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Лікар Ендокринолог Пирля Валентина Павлівна на Doc.ua
Пирля Валентина Павлівна
Дитячий ендокринолог з великим досвідом роботи - більше 50-ти років, має в наявності кілька наукових робіт, статей і нагород. Серед заслуг ендокринолога на особливу увагу заслуговує виконання довгострокових місій по лікуванню дітей з серйозними захворюваннями в Східній Африці (Танзанія) і Південно-Західної Азії (Йемен).
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог Лищенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лищенко Дмитро Володимирович
Отоларинголог з більш ніж двадцятирічним стажем, спеціалізується на ендоскопічній діагностиці патологій ЛОР-органів. Займається лікуванням отоларингологічних захворювань як у дорослих, так і у дітей.
Лікувально-діагностичний ЛОР кабінет
ул. 8 марта, 1а на карті
Лікар Кардіолог Пунтусова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна - кардіолог з великим досвідом роботи, її робоча сфера включає ведення і надання медичної допомоги пацієнтам з усілякими патологіями серця, коронарних судин, загального кровотоку і ін.
Поліклініка Святого Антипи
Консультация + ЭКГ — 400 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Алерголог Маргітіч Сергій Васильович на Doc.ua
Маргітіч Сергій Васильович
Кандидат медичних наук. Лікує такі захворювання і патології, як: алергічний кон'юнктивіт, алергічний риніт, сінна лихоманка, гостра і хронічна кропив'янка, бронхіальна астма, атопічний, контактний алергічний дерматит, набряк Квінке, лікарська, харчова алергія, алергія на укуси комах, синдром Лайєлла, синдром Стівеном - Джонсона, анафілактоїдні реакції
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний