Дніпро

Сторінка 123: Приватні лікарі в Дніпрі

Дивитись клініки в Дніпрі
Сьогодні, 6 Липня
Лікар Масажист Жила Павло Леонідович на Doc.ua
Фахівець з фізичної реабілітації, тайського масажу. Досконало володіє техніками реабілітаційного масажу. Інструктор по Йога-терапії, Кундаліні і Хатха Йоги, гімнастики цигун, Белояр
Центр здоров'я «АМІКУС»
вул. Старокозацька, 16/18на карті
Лікар Невролог Городниченко Ганна  на Doc.ua
Анна Городниченко є досвідченим лікарем-дефектологом. Спеціалізується на лікуванні хвороб аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги / гіперактивності, ДЦП, стресових розладів, неврозів. Лікар Городниченко проводить транскраниальную мігнітостімуляцію з метою лікування депресії, невропатії, больових синдромів.
Кабінет лікаря Лоїк Є.В.
вул. М. Грушевського, 24на карті
Шевченківський
Лікар  Питель Данило Вікторович на Doc.ua
Лікар-стоматолог спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту, перикоронариту, гінгівіту, пародонтиту, гіпоплазії, флюорозу, травми зуба. Також, проводить відбілювання зубів, реставрацію зубів і гігієнічну чистку.
Family&Dental Medical Clinic
ЖК «PANORAMA», вул. Сімферопольска, 2мна карті
Лікар Психолог Ландман Еліна Михайлівна на Doc.ua
Директор центру "Імаго", практичний психолог і психотерапевт, пріоритетний напрямок роботи консультування і психотерапія дорослих, застосування на практиці таких психотерапевтичних методик як псіхоаналітичний аналіз, поведінково-когнітивний аналіз, а також використання екзістенціального і еклітичного підходу.
Кабінет психоаналітичноорієнтовного психотерапевта Носікової
вул. Акінфієва 18, кабінет 408 ана карті
Лікар Психолог Шаститко Наталія  на Doc.ua
Психолог, розробляє і проводить тренінги особистісного росту, а також працює з дітьми та підлітками. Проводить семінари з соціоніки. Працює за такими напрямками: розвиток здібностей у підлітків, криза сенсу життя і середнього віку, створення партнерських відносин.
MyPsy, центр практичної психології
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Лікар Лікар функціональної діагностики Піддубна Олена Петрівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, займається оцінкою функціональних можливостей органів і систем організму, а також діагностикою захворювань за допомогою інструментальних методів дослідження. Проводить ЕКГ, добове моніторування артеріального тиску, ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія), пробу з фізичним навантаженням і ін.
Ваш доктор
Стоимость приема равна стоимости необходимого исследования
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Психолог Бурнишева Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Психолог, соціальний педагог-психолог, володіє такими психологічними техніками роботи: пісочна психотерапія, арт-терапія, клієнт-центрована психотерапія.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Масажист, Реабілітолог Дубинський Сергій Володимирович на Doc.ua
Масажист, фахівець з фізичної реабілітації. Використовує у терапії прикладну кінезіологію, що дозволяє вдало інтегрувати методики масажу, мануальної терапії, психології, з метою проведення більш точної діагностики та виявлення причин захворювання. Має багаторічний досвід в масажах та реабілітації.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар УЗД-фахівець Рєзнік Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на проведенні УЗД органів малого таза (абдомінального і трансвагінального), черевної порожнини, нирок і надниркових залоз, простати з абдомінальним доступом, щитовидної залози, а також дуплексного сканування судин нижніх кінцівок, шиї, черевної аорти та її гілок
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Стоматолог Кахичко Марія Олегівна на Doc.ua
Марія Олегівна фахівець з художньої реставрації і відбілювання. Проводить лікування каналів під мікроскопом.
Стоматологічна клініка Дентал-Євро
пл. Соборна, 9А (1 поверх)на карті