Дніпро

Сторінка 113: Приватні лікарі в Дніпрі

Лікар Стоматолог Старик Марк на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Веде прийом для дітей. Виконує лікування карієсу молочних і постійних зубів, професійну гігієну порожнини рота, видалення тимчасових зубів та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ковехова Юлія Михайлівна на Doc.ua
Юлія Михайлівна - досвідчений фахівець за профілем загальної гінекології: вона лікує хвороби запальної природи, хвороби, які можуть передаватися статевим шляхом. Також доктор Ковехова займається супроводом вагітних (при нормальній / ускладненою вагітності, після ЕКЗ).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ревіло Ольга Іванівна на Doc.ua
Ольга Іванівна обіймає посаду головного лікаря Міжнародного центру Genesis Dnepr. Доктор Ревіло О. І. є досвідченим акушером-гінекологом, вона має за даним напрямком вищу категорію. Серед її професійних інтересів - лікування хвороб гінекологічного профілю, супровід вагітності (при втраті плода, після ЕКЗ, ускладненою / нормальної).
Лікар Психолог Погрібна Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна є фахівцем з дитячої психології, пісочної терапії, дефектології. Доктор Погрібна А. П. в роботі використовує корекційну програму «ЛОГО Діакорр 1».
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Аргат Тарас Григорович на Doc.ua
Тарас Григорович спеціалізується на допоміжних методиках репродуктивних технологій, також він займається лікуванням хвороб за профілем андрології та гінекології. Лікар Аргат обіймає посаду завідувача відділенням ДРТ (ЕКО).
Лікар Косметолог Склярова Дар'я на Doc.ua
Косметолог, займається проведенням процедур з апаратної косметології - міостимуляції, LPG-масажу обличчя, пресотерапії, RF-ліфтингу.
Лікар Масажист Жила Павло Леонідович на Doc.ua
Фахівець з фізичної реабілітації, тайського масажу. Досконало володіє техніками реабілітаційного масажу. Інструктор по Йога-терапії, Кундаліні і Хатха Йоги, гімнастики цигун, Белояр
Лікар Невролог Городниченко Ганна на Doc.ua
Анна Городниченко є досвідченим лікарем-дефектологом. Спеціалізується на лікуванні хвороб аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги / гіперактивності, ДЦП, стресових розладів, неврозів. Лікар Городниченко проводить транскраниальную мігнітостімуляцію з метою лікування депресії, невропатії, больових синдромів.
Лікар  Питель Данило Вікторович на Doc.ua
Лікар-стоматолог спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту, перикоронариту, гінгівіту, пародонтиту, гіпоплазії, флюорозу, травми зуба. Також, проводить відбілювання зубів, реставрацію зубів і гігієнічну чистку.
Лікар Психолог Ландман Еліна Михайлівна на Doc.ua
Директор центру "Імаго", практичний психолог і психотерапевт, пріоритетний напрямок роботи консультування і психотерапія дорослих, застосування на практиці таких психотерапевтичних методик як псіхоаналітичний аналіз, поведінково-когнітивний аналіз, а також використання екзістенціального і еклітичного підходу.