340 відгуків

Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках

МЦ «Ваш лікар» – одна з небагатьох клінік, що надає різноманітне, комплексне лікування пацієнтів як з допомогою лікарських засобів, так і фізіотерапевтичних процедур, природних факторів. Це підвищує ефективність лікування багатьох захворювань, у тому числі хронічних, а також дозволяє попереджати розвиток і загострення хвороб. Діагностичні та лікувальні кабінети центру облаштовані сучасним обладнанням, що дозволяє проводити в одному місці комплексне обстеження, а також ефективне і комфортне для пацієнта лікування, відновлення ослаблених резервів організму ще

• Сб-Вс: 9:00-17:00

вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Ваш лікар» - комплексна і точна діагностика

«Ваш лікар» - багатопрофільна клініка, у якій за місцем можна пройти всебічне обстеження організму і отримати консультацію кваліфікованих медичних фахівців.

У структуру медцентру входить власна клінічна лабораторія, де можна здати всі види аналізів, а також кабінети ультразвукової діагностики з апаратами експертного класу. Також, при клініці можна пройти профілактичну вакцинацію, спірографію, перевірити роботу серця за допомогою електрокардіограми або холтерівського дослідження.

Послуги діагностичного центру «Ваш лікар»:

• ЕКГ
  • холтерівське моніторування
  • спірографія (оцінка стану легень)
  • УЗ-діагностика
  • доплерографія
  • донозологічна діагностика (з'ясування рівня резервів організму)
  • скринінг ішемічної хвороби серця - проба Руф'є, методом Фазаграф і т. д.

Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Роман, 15.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. Фахівець, який проводив мені діагностику, був досвідчений. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Світлана, 07.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволена. При необхідності звертатимуся ще. Рекомендую.

Анна, 27.06.2023

Визитом в клинику осталась очень довольна - меня встретил приветливый и профессиональный персонал. УЗИ - специалист, проводивший мне диагностику, была опытна и даже проконсультировала по некоторым вопросам возникшим в процессе проведения УЗИ. В дальнейшем буду обращаться к ним ещё. Клинику рекомендую.

Лідія, 21.04.2023

Визитом в клинику остался доволен, УЗИ-специалист - профессионал. Всем рекомендую.

Сергей, 25.11.2022

Бульвар Кольцова, 14д. На карті