Медичний центр «Світ зору»

Клініка «Світ зору» пропонує комплексне обстеження здоров'я очей, весь спектр досліджень на найсучаснішому обладнанні, а також консультації вузькопрофільних фахівців. Все це - і для дітей і для дорослих. ще

вул. Шмідта, 26-Б. На карті

Подільський , м.Тараса Шевченка

Комп'ютерна діагностика зору в центрі «Світ зору»

У клініці «Світ зору» в Києві за допомогою комп'ютерної діагностики перевіряють зір як у дорослих, так і у дітей. В комплексне обстеження входить:

• вимір гостроти зору для подальшої корекції
  • аутокераторефрактометрія (визначення рефракції ока за допомогою комп'ютера)
  • пневмотонометрія (безконтактне комп`ютерне вимірювання внутрішньоочного тиску)
  • біомікроскопія з вузькою зіницею (огляд передніх відділів ока за допомогою щілинної лампи)
  • ехобіометрія (вимірювання довжини передньо-заднього відрізка ока)
  • комп'ютерна периметрія (визначення полів зору)
  • офтальмоскопії та біомікроскопія з широкою зіницею (огляд заднього відрізка ока і сітківки)

Обстеження триває всього близько 30 хвилин і при цьому пацієнт не відчуває болю або дискомфорту.

Консультація ретинолога

При необхідності в клініці «Світ зору» в Києві можна повноцінно обстежити патології сітківки у вузькопрофільного фахівця. У клініці є необхідне для цього обладнання:

• оптична когерентна томографія
  • фото очного дна.