Levmed (Левмед), медичний центр

У Медцентрі Levmed («Левмед») представлена ультразвукова діагностика (УЗД) самого широкого спектра. Клієнтам пропонують: 2Д, 3Д, 4Д УЗД всіх видів. Компетентні фахівці клініки використовують в діагностиці стаціонарний апарат УЗД 2016 року Ge Logiq F8. Друк знімків на кольоровому лазерному принтері і їх відправка на мейл завжди включені в ціну. ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

Проспект Голосіївський, 59-б. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська

У Медцентрі Levmed («Левмед») діагностика проходить за допомогою сучасного діагностичного обладнання.

У гінекології клієнтки можуть пройти відео-кольпоскопію з проекцією зображення для пацієнтки на монітор. Для цього діагностика оснащена стаціонарним апаратом УЗД 2016 року Ge Logiq F8 з безліччю датчиків (в т.ч. 3D-4D).

Все було чудово в цій клініці. Пройшло все добре. Дякую.

Тетяна, 22.04.2024

Задоволена проведенням діагностики, все на належному рівні, дякую.

Дарина, 05.03.2024

Все сподобалося, і клініка, і лікарі, я задоволена.

Тетяна, 01.03.2024

Хороша клініка. Була вже у ній неодноразово.

Ангеліна, 16.12.2023

Врач была очень внимательная. Детально описывала все, что она видела на мониторе. Так как я не медик, я ее сразу попросила, и она мне все детально рассказывала, объясняла. Очень внимательный специалист.

Анна, 23.01.2021

ул. Евгения Сверстюка, 11-Б, оф. 411. На карті