Клініка ilaya Family

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

В діагностичному центрі ilaya Family у пацієнтів є можливість отримати повноцінну програму професійного обслуговування, найбільш точну діагностику і якісну консультацію фахівця після проведеного обстеження. Центр ilaya відрізняється проведенням діагностики за допомогою високотехнологічних медичних інструментів і сучасного експертного обладнання, що сприяє усуненню захворювань без серйозного втручання в організм. Індивідуальний підхід до пацієнтів колективу досвідчених фахівців, більшість яких має наукові ступені, дозволяє отримати повний комплекс професійного обслуговування ще

• Пн-Сб: 9:00-17:00

вул. Регенераторна, 4, корп. 8. На карті

Дніпровський , м.Дарниця

Команда діагностичного центру прагне зробити перебування відвідувачів максимально комфортним і уважно ставиться до їхніх потреб. Найбільш ефективні методики і підходи дозволяють виявити хворобу на ранніх стадіях. Особливу увагу в діагностичному центрі приділяється превентивним методикам. В установі прагнуть допомогти людині запобігти і не дати розвинутися захворювань. Команда професіоналів завжди прислухається і оперативно реагує на запити пацієнтів і партнерів, постійно відкрита для співпраці.

В діагностичному центрі ilaya Family проводиться діагностика за наступними напрямками:

• гастроентерологія
  • сімейна медицина;
  • травматологія, ортопедія;
  • урологія;
  • хірургія.

В діагностичному центрі продовжують відстежувати кращі досягнення в медичній сфері. Впровадження інноваційних та ефективних методів і підходів дозволяє проводити діагностику будь-яких захворювань на рівні найбільш успішних світових медичних установ.

Визитом осталась очень довольна, всем рекомендую!

Тетяна, 06.08.2022

В клинике чисто, уютно, приняли меня хорошо, диагностику сделали быстро. Визитом осталась довольна.

Елизавета, 30.12.2021

Очень довольна визитом к доктору Довгополова Наталья Викторовна, вежливая, профессионал своего дела, мне очень понравилась, все мне подробно описала по обследованию.

Наталья, 25.11.2020

Не в первый раз в этой клинике. Поэтому все хорошо.

Анна, 24.01.2020

Квалифицированный УЗИ-ст, приятная, все толково объяснила. Все вовремя, и работа рецепции тоже, все нормально, все хорошо. Вежливые.

Ольга, 17.12.2018

Ул. Казимира Малевича, 83. На карті