Кардіологічний мініцентр "Від серця до серця"

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

Кардіологічний мініцентр "Від серця до серця" - це кабінет амбулаторного типу для діагностики, лікування та динамічного спостереження пацієнтів кардіологічного і терапевтичного профілю від народження до зрілого віку, також сучасна лабораторна діагностика. ще

• Пн: 13:30-18:00
  • Ср-Пт: 13:00-18:00
  • Вт: выходной
  • Сб: выходной

проспект Свободи 22, Поліклініка №2, 1 поверх. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Сирець, м.Мінська, м.Героїв Дніпра

Кардіологічний мініцентр дорослої  та дитячої кардіології проводить консультування з діагностикою та лікуванням:

•  вроджених та набутих вад серця;
  • захворювань серця запального характеру: міокардити, перикардити, ендокардити, кардіоміопатії;
  • порушень ритму серця та провідності: тахікардії, брадикардії, екстрасистолії, блокади;
  • ІХС, атеросклерозу;
  • серцевої недостатності;
  • гіперертонічної хвороби, ускладненого гіпертензивного кризу;
  • порушень артеріального тиску: гіпотонія/гіпертонія у дітей;
  • вегето-судинних порушень у дорослих;
  • вегетативних порушень та їх вплив на здоров’я дітей та підлітків;
  • спостереження за дітьми та підлітками, перед спортивними змаганнями / заняттями в спортивних секціях;
  • профілактична кардіологія, питання кардіореабілітації;
  • повний спектр лабораторної діагностики: кардіологічний контроль в частині антикоагулянтної терапії, визначенні ліпідного спектра крові, виявлення запальних процесів.

Наші переваги: можливість за один візит повного кардіологічного огляду дорослих та дітей, з використанням комплексу високих діагностичних технологій, повного спектру сучасних лабораторних аналізів.

В кабінеті проводяться:

• Консультація кардіолога/сімейного лікаря  вищої категоріі.
  • Консультація кардіолога/кардіоревматолога дитячого вищої категорії.
  • УЗД серця для дітей та дорослих (Ехокардіографія, ЕХО-КГ), з використанням  експертного класу УЗД апараті ACUSON SC2000 PRIME.
  • УЗД судин голови та шиї (Дуплексне сканування судин голови та шиї).
  • УЗД кульшових суглобів у дітей.
  • Нейросонографія дітей.
  • Електрокардіографія, ЕКГ з розшифровкою.
  • Лабораторна діагностика.
  • У разі потреби пацієнту пропонується дообстеження за допомогою навантажувальних тестів, добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску.

Дуже сподобався нам лікар і клініка, дитина моя залишилася задоволена, дякую!

Анас, 19.06.2024

пр-т Победы, 119/121. На карті