Відгуки про діагностичний центр «Клініка Мануфактура»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Нд: 9:00-15:00

с. Ходосівка, вул. Березова, 2. На карті

Київська область , м.Видубичі

Проведенням діагностики завдоволена, зауважень не маю, дякую.

Людмила, 11.07.2024

Єдина з багатьох клінік, взяла з осколком.

Ігор, 07.07.2024

Сподобалось все, діагностику зробили добре.

Наталя, 07.07.2024

МРТ зробили дуже добре, залишився задоволеним.

Даниїл, 28.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було добре.

Марія, 25.06.2024

Сподобалася клініка. У самій клініці чисто, зручно та комфортно. Сервіс хороший, дуже все красиво.

Олександр, 21.06.2024

Персонал клініки був дуже привітний, допоміг, підказав що потрібно робити, проінформував з приводу всіх моїх запитань, які я задавала, все сподобалося, діагностику провели без зауважень

Тетяна, 17.06.2024

Все дуже комфортно, ставлення працівників з увагою, з гарним підходом, відмінне обладнання. Одним словом усе дуже сподобалось, залишилась цілком задоволеною візитом.

Ольга, 17.06.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Все пройшло чудово.

Олена, 14.06.2024

В кілініці не надали диск і інформацію в електронному варіанті з результатами обстеження, хоча обіцяли неодноразово, наразі ігнорують мої звернення.

Антоніна, 14.06.2024

Все пройшло добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Людмила, 13.06.2024

Візит пройшов чудово, залишився задоволеним.

Богдан, 13.06.2024

Швидко, якісно, комфортно. Прийшов трохи раніше, знайшли змогу, провести діагностику одразу, щоб я не очікував свого часу, тому залишився цілком задоволеним візитом.

Сергій, 13.06.2024

Дійсно гарна клініка. Люди працюють у клініці - приємні, щирі, все підкажуть, все пояснять. Чудовий сервіс у клініці. Загалом все добре було, нас все повністю влаштувало.

Микола, 03.06.2024

Все пройшло на вищому рівні. На рецепції привітні дівчата та лікар.

Олег, 22.04.2024

В клініці дуже дивна вивіска, яка обводить клієнтів навколо будівлі. Хоча центральний вхід у них прямо!

Ирина, 30.12.2021

Клініка мені дуже сподобалася. Буду всім рекомендувати і якщо мені буде потрібно, то я звернусь саме в цю клініку. Ціна і якість, якими я дуже задоволена.

Валентина, 20.07.2020

Дуже хороше відношення від жінки яка проводила діагностику по МРТ. Вона дуже приємна, ввічлива та людяна. В загалом залишилось приємне враження.

Галина, 26.02.2020

Хороший персонал и хорошее оборудование. Мне все очень понравилось.

Александр, 21.02.2020

Не дають одразу результат, треба або їхати другий раз, або треба щоб скидали на електронну пошту. А ми пенсіонери і не вміємо цим користуватись. Прохання, щоб результати видавали в короткий термін після діагностики.

Валерий, 18.02.2020

Ми каждый раз пользуемся услугами клиники, это не первый мой визит. Нам она нравится. Ми там были: и на рентгене, и анализы сдавали, и у врачей были. Мне все там нравится.

Наталья, 12.02.2020

Мені сподобався комфорт і достатньо уваги до пацієнтів. Не потрібно шукати кабінет лікаря, на місці проводять за руку до кабінету, все розкажуть й покажуть, мені дуже сподобався ввічливість персоналу.

Евгений, 21.08.2019

В клинике работают молодцы, девочка культурно и вежливо нас приняла и все объяснила. Мне очень понравилось, я буду еще обращаться. Приняли нас точно по времени. Клинику мы нашли очень легко.

Владимир, 25.01.2019

Положительный отзыв. Хорошо, все понравилось.

Айлин, 13.12.2017

ул. Кудряшова (мокро), 7. На карті