«Клініка Мануфактура»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр «Клініки Мануфактура» обладнаний новітніми надточними апаратами для проведення МРТ, КТ, а також є можливість пройти ультразвукове та рентгенографічне дослідження.Також, тут працює власна лабораторія ще

• Нд: 9:00-15:00

с. Ходосівка, вул. Березова, 2. На карті

Київська область , м.Видубичі

При медичному центрі «Клініка Мануфактура» постійно функціонує діагностичний центр з найсучаснішим обладнанням та власною біохімічною лабораторією. Це дозволяє швидко провести необхідні обстеження і перейти до лікування.

МРТ у «Клініці Мануфактура»

Процедура виконується на інноваційному апараті останнього покоління від провідного світового виробника медичної техніки «Toshiba». Висока потужність та універсальність апарату дозволяє проводити дослідження різних органів і систем організму з максимальною точністю, що в свою чергу дає лікареві можливість успішно поставити діагноз і почати відповідне лікування. До речі, процедури проводять виключно висококваліфіковані фахівці.

КТ у «Клініці Мануфактура»

Виконується на 16-зрізовому комп'ютерному томографі останнього покоління від «Toshiba».  Функціональність, потужність апарату дозволяє провести обстеження з мінімальним опроміненням і при цьому отримати високоточні знімки.

Проведенням діагностики завдоволена, зауважень не маю, дякую.

Людмила, 11.07.2024

Єдина з багатьох клінік, взяла з осколком.

Ігор, 07.07.2024

Сподобалось все, діагностику зробили добре.

Наталя, 07.07.2024

МРТ зробили дуже добре, залишився задоволеним.

Даниїл, 28.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було добре.

Марія, 25.06.2024

ул. Малевича, 86-Г . На карті