«Клініка Мануфактура»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр «Клініки Мануфактура» обладнаний новітніми надточними апаратами для проведення МРТ, КТ, а також є можливість пройти ультразвукове та рентгенографічне дослідження.Також, тут працює власна лабораторія ще

• Вс: 9:00-15:00

с. Ходосівка, вул. Березова, 2. На карті

Київська область , м.Видубичі

При медичному центрі «Клініка Мануфактура» постійно функціонує діагностичний центр з найсучаснішим обладнанням та власною біохімічною лабораторією. Це дозволяє швидко провести необхідні обстеження і перейти до лікування.

МРТ у «Клініці Мануфактура»

Процедура виконується на інноваційному апараті останнього покоління від провідного світового виробника медичної техніки «Toshiba». Висока потужність та універсальність апарату дозволяє проводити дослідження різних органів і систем організму з максимальною точністю, що в свою чергу дає лікареві можливість успішно поставити діагноз і почати відповідне лікування. До речі, процедури проводять виключно висококваліфіковані фахівці.

КТ у «Клініці Мануфактура»

Виконується на 16-зрізовому комп'ютерному томографі останнього покоління від «Toshiba».  Функціональність, потужність апарату дозволяє провести обстеження з мінімальним опроміненням і при цьому отримати високоточні знімки.

В клініці дуже дивна вивіска, яка обводить клієнтів навколо будівлі. Хоча центральний вхід у них прямо!

Ирина, 30.12.2021

Клініка мені дуже сподобалася. Буду всім рекомендувати і якщо мені буде потрібно, то я звернусь саме в цю клініку. Ціна і якість, якими я дуже задоволена.

Валентина, 20.07.2020

Дуже хороше відношення від жінки яка проводила діагностику по МРТ. Вона дуже приємна, ввічлива та людяна. В загалом залишилось приємне враження.

Галина, 26.02.2020

Хороший персонал и хорошее оборудование. Мне все очень понравилось.

Александр, 21.02.2020

Не дають одразу результат, треба або їхати другий раз, або треба щоб скидали на електронну пошту. А ми пенсіонери і не вміємо цим користуватись. Прохання, щоб результати видавали в короткий термін після діагностики.

Валерий, 18.02.2020

ул. Киквидзе, 18 а. На карті