Інновація, клініка європейської онкології в с. Лютіж

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Точність медичного обстеження у клініці європейської онкології «Інновація» — це основа для правильного встановлення діагнозу і призначення найбільш ефективної стратегії лікування. Комплексний підхід до онкологічної допомоги у клініці, сучасне обладнання, досвідчений персонал — все це дозволяє проводити обстеження максимально швидко і точно ще

• Сб-Вс: выходной

с. Лютеж, вул. Вітряного, 69а. На карті

Київська область , м.Героїв Дніпра

Усі діагностичні процедури в клініці «Інновація» призначаються і проводяться досвідченими фахівцями, відповідно до сучасних стандартів.

Обладнання дослідного центру клініки «Інновація»

У клініці використовуються останні технологічні досягнення для проведення ранньої діагностики захворювання.  Поняття «променева діагностика» включає рентгенологічні та ультразвукові методи.  Обидва засновані на отриманні та аналізі зображень органів або ділянок тіла.

До складу відділення променевої діагностики онкологічної клініки «Інновація» входять:

• кабінет рентгенівської комп'ютерної томографії (КТ);
  • кабінет магнітно-резонансної томографії (МРТ);
  • кабінет ядерної медицини;
  • кабінет комплексного обстеження молочних залоз (мамографія, УЗД, дуктографія і пневмокістографія).

«Інновація» представлена ​​наступними підрозділами:

• консультативне відділення;
  • відділення клінічної діагностики:
    • клініко-діагностична лабораторія патоморфології;
    • лабораторія імуногістохімії;
    • лабораторія цитології;
    • кабінет ендоскопічної діагностики;
  • відділення променевої діагностики:
    • відділення діагностики захворювань молочної залози;
    • кабінет ультразвукової діагностики (УЗД);
    • кабінет магнітно-резонансної томографії (МРТ);
    • кабінет комп'ютерної томографії (КТ);
    • відділення ядерної медицини (сцинтиграфія);

Серед переваг проходження діагностики в клініці «Інновація» такі: сучасне обладнання зібрано в одному приміщенні - це можливість пройти діагностику за один візит;  у пріоритеті - використання малоінвазивних технологій (менше ризиків, менше косметичних дефектів після операції);  лікарі клініки професійно аналізують результати обстежень і, нарешті, високий рівень сервісу і комфорт.

Діагностика пройшла добре, зауважень не було, ми задоволені

Наталія, 27.03.2024

Дуж сподобалась клініка. Ввічливий, приємний персонал, все сподобалося.Дякую.

Валерія, 25.01.2024

ул. Героев Мариуполя 6. На карті