Дніпролаб на Закревського

"Дніпролаб" - медична діагностика для всієї родини! Діагностичний центр Дніпролаб вже більше 15 років займає топові позиції серед медичних центрів в таких містах як Київ, Чернігів, Черкаси, Фастів, Бровари. У медичній лабораторії Дніпролаб Ви зможете за доступними цінами в максимально короткі терміни здати аналізи за такими напрямками: загальноклінічні, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гормональні, алергологічні типи досліджень. Медичний персонал лабораторії - це висококваліфіковані лікарі-лаборанти з багаторічним досвідом роботи. Перед обстеженням Вас проконсультують з приводу правил підготовки до аналізів крові, сечі, калу та інших біоматеріалів. ще

• Сб-Нд: 8:00-12:00

вул. Закревського, 42А. На карті

Деснянський

Діагностичне відділення за адресою вул. Закревського, 42Арозташоване навпроти ЦРП Деснянського району, на першому поверсі нового висотного будинку.

У відділенні за адресою вул. Закревського, 42А проводят  ультразвукові досліджень, також можна отримати консультацію лікаря гінеколога.

З ультразвукової діагностики

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального / ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі).

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• Щитовидної / молочної залози;
  • Органів малого таза/черевної порожнини;
  • Нирок;
  • дослідження м'яких тканин

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.