Відгуки про діагностичний центр Діагностичний центр Медбуд

• Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-14:00

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Я расчитывала на то что я плачу деньги, и меня будут приглашать туда. А так молча, так можно было и в поликлинику сходить. Я не очень поняла за что я заплатила. Сервиса никакого. Спрашиваешь что делать. Врач тебя не приглашает в кабинет. Врач видел что люди сидят и не пригласил. Через время я постучала и спросила можно ли зайти. Доктор ничего не постелил. Клеенка была, все туда ложатся. Одноразовой простынки не было. Единственное на что они потратились это салфетка. Мне было не комфортно. Немного другого ожидала.

Виктория, 04.09.2020

Все очень комфортно хорошо организовано, быстро и без очередей.

Анна, 20.08.2020

Гарне ставлення до пацієнтів. Не перший рік туди ходжу, завжди без черг, дуже зручно.

Любовь, 19.08.2020

Все влаштувало, я дуже всім задоволена! Клініка знаходиться не далеко від мене. Я знайшла ще один центр, яким я скористаюся. Не було ніякої черги, все зручно та затишно.

Олена, 17.08.2020

Я эту клинику люблю. В клинике все хорошо, все прекрасно. Мне, маме и дочке в клинике с врачами повезло. Люблю всех врачей этой клиники. Хорошее отношение, спасали, выручали, вытягивали.

Нина, 10.08.2020

Прекрасно. Головне без черг і швидко. Класно!

Евгения, 28.07.2020

Незадоволена дослідженням. Ходила сьогодні до лікаря, знімки зроблені пагано. Майже нічого не видно.Та людина, що описувала ці знімки, вона зовсім не компетентна. Не рекомендую. Мені потрібно знімки переробляти. А для здоровя то не добре. Звертатися більше не буду.

Оксана, 28.07.2020

Все сподобалось,компетентний лікар,все добре.

Евгения, 02.07.2020

Все сподобалося. Краще мене ще до цього ніхто ще не оглядав.

Ольга, 30.06.2020

Я прийшла, мене швидко обслужили. Зробили мені, все що треба. Без проблем.

Тетяна, 23.06.2020

Мне понравилось. Сервис на уровне. Внимательность.

Ирина, 22.06.2020

Лікар сподобався, але як побажання, треба більше часу на діагностику.

Наталия, 05.06.2020

Все нормально, единственное, что непонятно написано заключение.

Алексей, 04.06.2020

Обслуговування хороше, персонал уважний і професійний, ціни дуже приємні. Дякую!

Галина, 26.05.2020

Все пройшло на найвищому рівні, бистро, якісно

Константин, 08.05.2020

Все пройшло на найвищому рівні, швидко, якісно.

Константин, 08.05.2020

Отличный доктор Ильин - быстро и качественно провел процедуру.

Светлана, 06.05.2020

На рецепции не дали информацию куда идти. Для частной клиники это не простительно. Доктор хороший.

Оксана, 23.04.2020

Врач УЗИ все показал и очень доходчиво с юмором объяснил. Попала по записи, на своё время.

Анна, 22.04.2020

Все прошло отлично, рекомендую. Очень компетентный и хороший специалист

Ольга, 08.04.2020

Все прошло хорошо. Доктора, у которого я была на УЗИ, все доступно рассказывает, подробно. Все очень хорошо.

Наталия, 06.04.2020

Лікар не тільки зробив діагностику, а ще пояснив все.

Фессалоника, 02.04.2020

Все зробили гарно, ми задоволені. Все дуже добре.

Анна, 31.03.2020

В клініці стоять санітайзери, всі в рукавичках та масках. Людей немає, все швидко. Дякую, все добре.

Тетяна, 23.03.2020

Дружина захотіла зробити рентген, прийшла, і довелося ще чекати в черзі п`ятдесят хвилин. Треті були в черзі. Щось було не те з апаратом. Майстер ремонтував його. Вийшла медсестра, просила почекати 10-15 хвилин. Добре, чекаємо. Потім виходить, ще пів години.

Марина, 19.03.2020

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті

ул. Платона Майбороды, 32 (6-й клинический корпус). На карті

пр. Лобановского, 4Б. На карті